spiral ile korunurken ilişkide penise dokunur mu

Soru

merhaba, bizim iki çocuğumuz var, biri küçükken 2 yaşındayken diğeri oldu. istemeden daha doğrusu geri çekilme ile korunmaya çalışmıştık. sonra prezervatif ile denedik kuruluk yapıyor ve çok acıdığını söyledi eşim. onu da bıraktık spiral ile korunmaya başladık ama ben bu spirali ilişki esnasında hissediyorum. af buyurun penisimin ucuna bir sivri cisim değiyor gibi bu normal midir ? batacak bir gün diye korkmakla beraber istenmeyen gebelik de olur diye korkuyorum ? ayrıca prezervatif herkeste kuruluk yapar mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 4

    cinsel konularda bilgi eksikliği var. geri çekilme yöntemi diye bir korunma yok, peniste prezervatif yoksa vajinada kaldığı her saniye gebelik riski artar. ben içine boşlamadım dışarı boşaldım niye gebe kaldı diye sorarsın sonra. çünkü sen içeride kaldığın sürece penisinden zevk suyu akıntısı gelir buda vajina içine akar, bu akıntılarda azda olsa spem vardır buda gebeliğe sebep olur. prezervatif kuruluk yapmaz, kalitesiz markalar kauçuk yerine streçfilm gibi naylon kullanırlar buda kayganlığı az olur. diğer mesele ise prezervatif takılıyken zevk suyunun prezervatif içinde kalması, eğer takmasaydın vajina içine akacaktı bu sayede daha kaygan hissedecektin ama gebelik riski olacaktı. eğer vajinal kuruluk oluşuyorsa o zaman su bazlı kaydırıcı krem kullanman şart. son olarak spiral penise değmez batmaz çünkü rahim ağzında olur vajina içinde değil, penis rahim kanalına girmediği için batmaz. sevişirken kullandığın pozisyonlarda hata varsa spiral ipini hissedebilirsin. mesela doggy poziyonunda hayvanca arkadan çok yükleniyor köklemeye çalışıyorsan, pornoculardan gördüğün gibi iyi seks yaptığını zannedip hızlı git-gel yapıyorsan vajinada vakum etkisi olur spiralin ipi geri çıkar ve penise değer bunu hissedersin. anlayacağın çoğu sorun bilgisizlikten ve yanlış şeyler yapmaktan kaynaklanıyor. başka bir ihitmal spiralin ipi biraz uzundur taktırdığınız yere gidersin doktora söylersin biraz daha kısaltır.

  2. 2

    aynen doğru bilgisizlikten oluyor teşekkür ederim cevabınız için

  3. 3

    spiralin ipi uzun kalmış olabilir bazen öne doğru biraz geliyor ve penise değiyordur. penise batmaz korkmayın. sert seks yapıyorsanız yapmayın, bu tip cinsellikten kadınlar nefret eder. eğer buna önem vermez ve yapmaya devam ederseniz eşiniz zamanla sizden tiksinecek seks yapmaktan kaçmaya başlayacaktır. erkeklerin en büyük hatası kadını memnun edemeden bırakmak, cinsel manada sürekli mutsuz edilen kadın o erkekten soğur ve uzaklaşmaya başlar. öncelikli kendini değil onun memnuniyetini düşün. birde su bazlı kayganlaştırcı kullan, market zincirlerinin hepsinde prezervatif reyonlarının yanında kayganlaştırcı yada masaj jeli adıyla satılıyor kolayca bulabilirsiniz.

Bir cevap bırakın