çörek otu yağı cinsel organa sürülürse büyüme olur mu

Soru

başka bir sayfada gördüm 99 tl ye çörek otu yağı satılıyor, dediklerine göre her gün 1 çay kaşığı penise sürüp 10 dk elle mesaj yapıp penise yedirince peniste gelişme büyüme oluyormuş, cinsel performansı arttırdığı gibi erkeğin sert kalmasını sağlıyormuş. böyle bir şey mümkün mü, söyledikleri doğru mu ? mesela kullanım sonrası ne kadar büyüme olabilir ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 2

    bence boşuna internette sayfalarda geziniyorsun, aradığını bilmiyor, internet seni nereye yönlendirirse oraya gidiyorsun. bu karakteristik bir eksiklik. bu şekilde olursa bir hayat arkadaşı bulmaz mutlu olamazsın. kadınlar penisi büyük olan değil, öz güveni büyük olan erkeklerden hoşlanır unutma. tüm otların yağını çıkarıp karışım bile yapsan ne sana nede bir başkasına faydası olmaz. eğer olsaydı zaten bunları konuşuyor olmazdık. alırdık eczaneden bir kür sürer büyütürdük, penisi küçük kimse kalmazdı. azıcık mantıklı düşünün diye yazdım, umarım okuyan herkese birazda olasa faydası olur.

  2. 4

    alın sürün 99 tl bişi değil ekonomiye can verin. hatta için, yok yok şaka değil gerçekten sabahları bir tatlı kaşığı için bu şekilde daha çok faydasını görürsünüz. penise sürerseniz büyütür mü, büyütmez boşuna ziyan etmeyin dediğim gibi en doğrusu sağlık için içmeniz.

Bir cevap bırakın