anal sexten sonra popomda acıma ve kanama oldu

Soru

mrb, gay sevgilim var aylar sonra ilk defa bir ilişki yaşadık. penisi çok büyük değildi dikkatli ve yavaşta davrandı ama benim ilk olduğu için biraz zorlandım. ilişki esnasında bira miktar acıma oldu ama geçmişti. ilişkiden birkaç saat sonra daha çok acımaya başladı, tuvalete gittiğimde az bir kanama olduğunu gördüm. ilişkide bu kadar zorlanmamıştım. neden böyle oldu, doktora gidemem, hala acıyor kendiliğinden geçer mi ?

Cevaplar ( 3 )

 1. 4

  gay ilişkileri bilmiyorum ancak eski sevgilim çokça anal meraklısı olduğu ve şeyini popomdan çıkarmadığı için burdan deneyimle şunu söyleyebilirim, alıştırmadan bir kerede hart diye girmiş. buda anüste kaslar yeterince gevşemediği için yırtılmalara çatlamalara sebep olmuş. kanamanın ve acımanın sebebi bu. çabuk geçmeyecektir hasar oluşmuş tuvalete gittiğinde daha çok acır. zamanla yavaş yavaş iyileşir. olan olmuş en azından bir dahaki sefere aşamalı olarak alıştırararak ilerleyin. bu arada mikrop bakteri kapmasın diye dikkat edin. günde 2-3 kez ılık su ile elle hafifçe ovuşturup yıkayın. sonrasında biraz vazelin sürün yumuşak ve nemli kalması iyileşme sürecini hızlandırır.

  • 5

   daha iyi bir cevap olmaz sanırım. anal seks geniş vadede tamamlamanız gereken bir ilişki türü. bir kerede yapmaya çalışınca sonuç sizdeki gibi olur, hayli canınız yanar. anüste yırtılma dokularda hasar oluşur. belki bir kerede değil ama bir kaç defa böyle hatalar yapılırsa bu hasar kalıcı olabilir. anal düşünüyorsanız önceden konik şekilli olan anal alıştırıcı plug gibi oyuncaklarla antrenman yaparak genişlemesini kasların esnemesini sağlayabilirsiniz. belirli bir kıvama geldikten sonra anal seks denenebilir.

 2. 4

  Biriyle hiç ilişkiye girmedim ama bazen ben de anal masturbasyonda büyük şeyler sokup abartınca kanıyor biraz zamanla geçer çok korkma tatliş

Bir cevap bırakın