vakumlu mastürbasyonda penisimden kan geldi

Soru

24 yaşındayım bekarım, cinsel oyuncakları sevdiğim içinden yurt dışından 150 dolar civarına oral yapan vakumlu mastürbatör aldım. birkaç keredir kullanıyorum. son kullandığımda boşaldıktan sonra penisimi içinden çıkarınca baktım başına kan var korktum. mastürbatörü ters çevirdim bir miktar spermle birlikte içinden kan aktı. penis başına baktım deliğinden kan gelmiş. şimdi korkuyorum acaba birşeymi oldu diye. doktora gitmek istemiyorum. sizce ne olmuş olabilir ?

Cevaplar ( 5 )

  1. aşırı kullandıysanız yada çok fazla vakum yaptırdıysanız penis kanalı içinde kılcal damarlardan birini patlatmış olabilirsiniz, burdan sızan kan vakumla mastürbatör içine birikmiştir. kişisel fikrim doktorluk bir durum yok bu tip kanamalar çabuk durur. bundan sonra fazla zorlamayın hassas olduğu tekrar kolayca kanama olabilir. bir süre rahat bırakın penis dinlensin.

  2. daha önce benzer bir oyuncak görmüştüm ama vakum şiddeti pek fazla değildi. tabi her gün yeni farklı bir şey çıkıyor daha fazla haz için daha çok vakum yapanlar olabilir, fazla geldiyse kanama olmuştur. birde sizin hassasiyetiniz olabilir buda ayrı bir sebep. bence bu oyuncağı fazla kullanmayın sizin içni pek uygun olmayabilir. kullanacaksanız bile abartmayın çok fazla kullanmayın.

  3. Erkekliginizi bitirmek istiyorsaniz devam edin

  4. Korkulacak bir şey yok fazla sert yaptıysan kılcal damar çatlamış ve kanamış olabilir bir kaç gün dinlen düzelir

  5. merhaba, dışarıdan bakınca vakumlu ürünler fantastik görünse de yapı olarak erkek sağlığı için pek iyi değil. zevk noktasında biraz daha iyi olsa da vakum etkisi ile kılcal damarlarda patlama, kanama, kan birikmesi, morarma gibi sorunlar oluşabilir. tercihen daha az vakum yapan yada düz mastürbatör gibi cinsel oyuncakları tercih edin. peniste hassaslaşmaya sebebiyet verip durduk yere istenmeyen kanamalarda olabilir.

Bir cevap bırakın