denizde sürtünerek boşalma sonucu gebelik ihtimali

Soru

sevgilimle denize gitmiştik sahilde kızlara bakıyordu hadi daha ileri tenha yere gidelim öpüşelim dedi, ilerledik biraz sonra sevgilim elini mayoma sokup okşadı, çok azdım sahilde yatan yuvarlak popolu mayosu tanga gibi olan leopar desenli giyeni gördün mü beni çok tahrik etti dedi. bende bana da al o zaman giyip denize gelelim dedim espiriyle. sen öyle olsan bir dakika durmam denizde bile yaparım seni dedi. yapsana bakalım nasıl yapıyorsun görelim diye gaz verdim. başladık öpüşmeye arkadan sarıldı mayomu aralayıp penisini popoma sürtmeye başladı öylece biraz devam etti boşalacağım dedi bir anda kendini çekti öylece boşaldı spermler mayoma bulaşmıştı çıkmadan önce biraz ovaladım gitsin diye. şimdi kafama takıldı bu spermlerin vajinaya ulaşması mümkün mu, hamile kalma ihtimali olur mu ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 2

  Öğrenmeye matuf bir soru sormaktan ziyade sanki fantezinizi anlatmak ve anlatırken de tahrik olmak için soru sormayı bahane etmiş gibisiniz.😊 Cevaba gelirsek, hamile kalmanız mümkün değil…

 2. 4

  Eğer anlattığınız şekilde olduysa gebelik ihtimali düşük ancak bu tarz durumlarda birçok kişi yanıldığını farketmiyor. En garanti yol böyle heyecanlar yaşamaktan uzak durmak ya da şüpheye düştüyseniz ertesi gün hapı kullanmak ama o da size 100% garanti vermez.

 3. 3

  Fantazi anlatma gibi olmuş bu sanki sorudan hacet içine girip boşaldıysa geçmiş olsun isim bakın simdiden

 4. 3

  Hamile kalmanız mümkün değil dikkatli olmanızda fayda vardır

Bir cevap bırakın