boxer üzerinden sürtünme ile olası gebelik ihtimali

Soru

merhabalar sevgilim ile sürtünme yolu ile ilişki yaşadık ve ben oral sex yolu ile boşaldım sonrasında boxer ve üstümü giyinip yarım saat aradan sonra tekrar sürtünme ile ilişki yaşadık ve yine bu ilişki de de üzerine boşalma olmadı. penisimin çevresinde veya bacağımda kalma ihtimaline karşı hamilelik oluşur mu ? fakat aşağı yukarı iki ilişki arasında yarım saat var ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 6

  dediginiz yoruma göre kalma ihtimali sıfır gibi ama şüpheniz varsa test en iysi zaman cok gecmeden kafadaki kurdu öldürmek mantıklısı

 2. 2

  öyle bir seks şekli yok, azıcık kendinize saygı duyun, çamaşırla sevişmek sürtüşmek nedir ya. bu sefer olmaz ama bu acemilikle siz bi daha ki sefere çocukta yaparsınız. bu sefer olmadı diye üzülmeyin yani.

  • 2

   sürtünme sırasında üzerimizde birşey yoktu boşaldıktan sonra üzerimi giyindim ve diğer ilişkimize kadar yaklaşık yarım saat kıyafetler ile kalıp tekrar kıyafetleri çıkarttık

 3. 1

  olabilir çünkü elektiriklenmeden dolayı internette görmüştüm isterseniz bi bakın

 4. 2

  merhaba bizde sevgilimle sürtünerek sevişme yaşadık onda boxer bende de iç çamaşırı üstüne ince bir şort vardı hamilelik riski oluşabilir mi ? sıkıntı olmaması için iç çamaşırı üstüne ince bi tayt şortlaydım ?

  • 3

   genelde gençler bolca saçma korunma teknikleri ile gebelikten korunacaklarını sanar ve günün sonunda gebe kalırlar. öyle tayt boxer şortla ile korunuluyor olsa adamlar prezervatif diye bir şeyi keşfetmez, milyon dolarlık fabrikalar kurup üretim yapmaz, sağlık ocakalrında aile planlaması için ücretsiz dağıtmazlardı. gerek yok tay kullaın bozer kullanın der gödnerirlerdi. 🙂 değilmi azıcık mantıklı düşününce sizin korunma yönteminizinde ne kadar anlamsız ve hatalı olduğu bariz anlaşılıyor sanırım. haliyle kimse size gebe kalmazsınız diyemez. birde bakmışsınız hadi bakalım gebesiniz. çocuk yapacaksanız bari evlenin öyle yapın. belli siz o hataya düşeceksiniz. adam kaçacak siz ortada kalacaksınız tüm bela sizin omuzlarınıza yüklenecek. bir anlık şehvet için hayatınızı kararmaya değer mi ?

 5. 6

  merhaba, bende 1 ay önce sevgilimle sürtünme yoluyla bir ilişki yaşadık. sevgilim daha sonra baksırına boşaldı. boşaldıktan sonra üzerinden yarım saat geçti, temizledi peçeteyle. daha sonra yine sürtündük, fakat hiçbir şekilde vajinaya giriş olmadı. penis ucu göbek deliğime gelecek şekildeydi. bugün regl olmam gerekiyordu olmadım. sizce stresten dolayı mı, herhangi bir hamilelik söz konusu olabilir mi ?

  • 4

   öyle şeyler oluyor ki günümüzde yok yok olmaz diyemiyorum. bi kere şunu bilmek lazım spermleri peçete ile silerek temizleyemezsiniz. mesela deneyin peçete ile güzelce silin. 10 dk bekleyin sildiğiniz yerin üzerine 3-5 damla su damlatıp parmak ucu ile daire çizin göreceksiniz kaygan kaygan. neymiş sizin göremediğiniz spermler gitmemiş cildin üzerine yapışıp kalmışlar. işte öyle bir durumda terleme temas ve bulaşı olup spermler vajinaya gidebilir buda hiç yoktan dediğiniz şekilde gebelik yapabilir.

 6. 2

  merhaba, sevgilim ile sürtünme yoluyla ilişkiye girdik. benim üzerimde boxer ve eşofman vardı, onun üzerinde ince dantel bir iç çamaşırı vardı. sürtünme sırasında boxerimin içine boşaldım fakat sürtünmeye devam ettik, daha sonra eşofmanımın da ıslandığını fark ettik, şüphelendik ve 4 saat sonra ertesi gün hapı içti. sizce hamile riski var mı ?

Bir cevap bırakın