crossdresser olanlardan hoşlanmak kişiyi eşcinsel yaparmı

Soru

merhaba ben normal bir erkeğim fakat bana bayanlardan çok crossdresser olan erkekler daha çekici ve ilginç geliyor dışarıdan baktığınızda erkek gibi görünen fakat bir elbise yada bir etek giydiğinde 180 derece değişen erkeklerden hoşlanıyorum sizce bu kişilerden hoşlanmak beni otomatikman eşcinsel kimliğim olduğunu mu gösterir ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 6

  Bence alakası yok. Mesela rus kızlarından çok hoşlanıyorsa biri, bu onun rus olduğu anlamına gelir mi? Ya da bir kadın üniformalı erkeklerden hoşlanıyorsa bu onun erkek olduğu anlamına gelir mi? Bence gelmez:)

 2. 8

  @cd_ece kesinlikle katılıyorum böyle düz mantık onu olursa bunu olur gibi varsayımlar boş. seksi güzel olan şeylerden kim hoşlanıyor ki, kim çekici erotik bulmuyor ki.

  • 3

   Ben de katılıyorum, herkes istediğini yaşamalı, sekste sınırlar olmamalı

 3. 2

  öyle yapar tabi ne olacaktı, cd dediğinin sonuçta erkek olduğu net yani. bir şey rahatsız ediyorsa o işe bulaşmayacaksın net yani.

 4. 10

  yaa bende biriyle tanıştım kara yağız bir erkekti dışarıdan bakıldığında sıradan normal biri gibiydi fakat bir giyinmiş opak çorap mini elbise topuklu ayakkabılar şaştım kaldım işte ben buna gerçek dönüşüm derim o kişiye aşık oldum ve bir kişiye bir kıyafet bu kadar mı yakışır aklımdan çıkmıyor:/

 5. 2

  merhaba, çoğunlukla crossdresser bireler erkeklerden oluşur. kelime anlamı çapraz giyinen yani karşı cinsin kıyafetlerini giymek demektir, erkek olabildiği gibi kadında olabilir, ancak kadınların sayısı erkeklere göre çok çok azdır. bir arkadaşın dediği gibi sonuçta sizde bir erkeğe ilgi duymuş oluyorsunuz, bu durumda sizi biseksüel yapıyor.

 6. 2

  bence erim bey sizin dediğiniz en mantıklı cevap olmuş gerçekten sonuçta crossdresser erkek olduğu için sizde erkeğe karşı birşey hissetmiş olduğunuzdan dolayı

 7. 33

  bakış açısına bağlı, eğer bakınca pozitif düşünüyorsa beğeniyorsa bu durum o kişini eğiliminde değişme olması için sebep değil bence. ancak bunu daha ileri götürüp ilişki falan yaşıyor olması gerekir.

 8. 2

  kadın gibi giyindiği için ilk görüşteki heyecan, yanılsama olarak değerlendirilebilir. fakat daha sonra onunla seks de yaparsan o zaman biseksüellik olur. icraata dökmek zaman alabilir ama doğal sonucu o bence. tabi kaliteli birini bulmak lazım. yoksa kötü tecrübe olur. cdler erkek olduğu için onlarla birlikte olmak bambaşka, tabu bir heyecan veriyor insana.

Bir cevap bırakın