anal seks yapmak için en iyi doggy pozisyonuyla mı olur

Soru

kocam anal seks konusunda çok istekli ve arzulu anal ve vajina tam görüldüğü ve kolay olduğu için doggy pozisyonu en ideal pozisyon mu

Cevaplar ( 4 )

 1. 4

  İri ve dolgun kalçalı bir kadın domaldığında ortaya çıkan görüntü harika anal yada vajinal seks ikisi için harika bir pozisyon

 2. 4

  Anal ve vajinal ilişki için çok farklı pozisyonlar vardır. Sadece doggy ile kendinizi sınırlamayın. Sırtüstü uzanıp bel ile kalça arasını yastıkla destekleyerek oluşacak pozisyonu, ayakta eğilerek doggy pozisyonu, yatakta tam doggy tarzı bir çok pozisyon deneyerek size en uygununu seçebilirsiniz. Seks pozisyonları arayıp internette, bulacağınız pozisyonları deneyerek farklı tatlar deneyebilirsiniz.

 3. 7

  selam, çoğu kişinin doggy pozisyonunu tercih etmesinin sebebi erkeklerin bu pozisyonda partnerlerini daha iyi görmeleri soncu görsel olarak fazlaca uyarılmaları ve kendini daha başarılı hissetmelerinden kaynaklanıyor. diğer alt sebepler ise cinsel organların girişinin daha ulaşılır olmasıyla birleşmeyi kolaylaştırması denebilir. vajinal olsun yada anal olsun bu pozisyonda partnerlerini daha kolay kontrol edebilirler. kasların pozisyonu ve gevşeme oranı daha fazla olunca anal seks biraz daha kolaylaşır. kimi kadınlar bu pozisyonu sevmese, aşağılayıcı bulsalar da onların düşündüğü gibi bir durum söz konusu değildir. aksine erkeğine daha çok haz verebilen kadın daha başarılı kadındır gibi düşünülebilir. lakin pozisyonun ideali olmaz kişinin hoşlanmasına bağlı. birine göre öyle birine göre başka türlü olabilir. kişilerin uygulama esnasındaki rahatlığına ve tercihine bağlıdır. yani kısacası sizin nasıl hoşunuza gidiyorsa siz öyle yapmayı tercih edin.

 4. 2

  her pozisyonu rahat şekilde yapiyoruz. ama tercihi doggy. her pozisyonu deniyoruz. uzun süredir anal yapıyoruz. vajinayi sıkıcı buluyor. kendisi istiyor.

Bir cevap bırakın