galiba crossdresser gay erkeklerden hoşlanıyorum

Soru

Son zamanlarda sürekli twitırda gay ya da cd araştırıyorum ve hoşuma gidiyo, dayanamıyorum ne yapabilirim acaba ? cd ile ilişkiye giren varsa nasıl oluyor anlatabilir mi ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 3

  sonuçta tercih meselesi, neye eğilim gösteriyorsanız o sizin seçiminiz. ancak arayışınız sadece cinsellikse gecelik partner arayışı ise o zaman mesele iğrenç noktalara gider. hoşlanma sınırını geçip istemediğiniz ahlaksız şeyler yapmanıza sebep olur. kendini bilmek kontrol etmek, nerde duracağını kestirmek gerek. öyle olmazsa gecelik ilişkiler sizi bataklığa çeker, sonunda kendinizden tıksinirsiniz.

 2. 1

  saçma bir soru, öncelikle nasıl oluyor kimse size anlatmaz. bir zevki nasıl anlatsınlar ki. diğer bir nokta orda burda gay cd sissy resimlerine videolarına bakmaktan kafayı bozmaya başlamışsınız. biraz daha devem ederseniz trans olmaya yada penisi kestirip kadın olmaya niyetleneceksiniz belli. sizin selametiniz için tavsiyem tüm bu şeylerden uzak durmanız. çünkü dışarıdan çok heyecanlı ve azdırıcı görünüyor ama gerçekte olan biten pislikten ibaret.

 3. 4

  hoşlanma dediğimiz bizim kendimizi kandırdığımız yaptıklarımıza bir kılıf bulduğumuz aldatmacadır. her hoşlandığımızı yaparsak vay halimize, toplum bir anda dünya sonu filmlerindeki gibi insanların kaosa sürüklendiği bir zamana gider. dolayısı ile düşüncelerimizi kontrol etmeyi ve hoşlandığımız bir şeyi yanlış olup olmadığını anlayacak şekilde kullanmayı gerektirir. eğer bir erkek iseniz hedefiniz bayanlardır ama siz hedefi şaşırır bir serap görüp ona koşarsanız yolunuzu kaybeder, peşine koştuğunuz şeyin gerçek olmadığını anlamanız çok zaman aldığı gibi, artık bir noktadan sonra geri dönecek gücünüz kalmaz, bir hiçliğin peşinden koşarken telef olur gidersiniz. mecazi benzetmeler bir yere kadar düşüncelerinizi yanlış yere yönlendirmeyin, ne düşünürseniz fark etmeden o yöne kayarsınız. sonra pişmanlık yaşamamak için baştan hata yapmayın. anlayana ince saz, anlamayana ne söylesen boş. nasihat ederiz ama hayatınızı güzelleştirmek yada mahvetmek sizin kendi tercihiniz, biz isteriz ki güzelleştirin ve mutlu yaşayın.

 4. 6

  sizinkisi hoşlanamyı geçmiş birlikte olma arzusu ile yanıp tutuşuyorsunuz gibi biraz. bence bu kadar çok cinsel dürtülerinizi serbest bırakmayın, yoksa sizi kötü yola sürükleyecek.

 5. 4

  Insanlar artık bu yöne yöneliyor Cd ler çok tatlı Femboylar istedigini her seyi yapar Konusmaktan izlemekten zevk aliyolar

 6. 3

  Ben pasif gay ve CD ile de yattım bana CD daha fazla zevk verdi. Her birinin zevki farklı. Mesela bir kadınla Sex yaptığımda onu yalamak kokusunu içime çekmek çok farklı. Ben biseksüel olduğum için bende takıntı yok. Sen ilk önce eyleminin farkına varman lazım ve kabullenmen lazim

 7. 3

  Siz önce bir şey yaamaya karar verirseniz de aklı başında birini bulmaya çalışın. zor bir sey ama en azından güvenli farklı yerlere dönmeyecek bir arakdaşla bir seyler yaşayın

 8. 9

  ben de şu an aynı durumdayım. doğruyu söylemek gerekirse bi cd ile birlikte olmak bile istiyorum. ama bunun çok kötü bi durum olduğunu düşünmüyorum. sadece toplumsal normlarla çelişen bi ilişki türü.

 9. 6

  biraz detaylandır. aktif mi pasif mi olmak istiyorsun mesela. cd ile çok değişik duygularla birlikte olunabilir. en basiti mesela kadın kıyafetleri giydikten sonra, onu kadın olarak görerek sevişilebilir. sevişmeden sonra lan erkekle yattım ben naptım gibi hoş bir duygu oluyor normalinden farklı olarak. cinsellikte farklı bir duygu oluyor yani.

Bir cevap bırakın