çok kalın penis tatmin olmak için yeterli mi

Soru

kocamın penisi normal erkeğe göre uzun, penisi 18 cm civarı fakat ince. Bazen o kadar istekli oluyorum ki kocamın penisi yüzünden zorlayınca canım acıyor, uzun olduğu için çok derine gidiyor, haliyle o kadar seks doyurucu olmayabiliyor. Kendime bir dildo almak istiyorum. kocamla kullanacağız. Sizce kalın penis olarak kaç cm almalıyım 14 cm ve kalınlığı 4-5cm arası yeterli olur mu ? birde aynı anda hem penis hem dildo kullanmak nasıl olur ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    hayatım inan o meseleler tamamen psikolojik. mesele kocanın penisinde değil, kocanın penisi kullanmamayı bilmemesinden kaynaklanıyor. 18 cm ise hart diye dibine kadar sokmanın anlamı yok, zevk vermediği gibi kadına acı verir. eşinin bu konularda bilgilenmeye kendini geliştirmeye ihtiyacı var. tabi dildo meslesi sonuçta fantazi olayı siz yine istiyorsanız alın tabi, değişik şeylere kullanırsınız. ideal ölçü sorarsanız 14 cm kullanılan boy, 4-5 cmde kalınlık idealdir. ben şahsen titreşimli önermem, jel dildo da önermiyorum onun yerine realsitik dokulu vantuzlu bir tane seçin derim. gerisi sizin bileceğiniz iş. bu arada double penetration denilen aynı anda hem önden hem arkadan birşeyler sokuşturup tatmin olma olayını deneyecekseniz yavaş başlayın alıştırarak gidin, hijyene dikkat edin. ek olarak kaliteli bir kaydırıcı krem kullanın.

  2. 3

    uzunluk kalınlık değilde @erotic-girl dediği gibi eşinizin bu konuda biraz teknik öğrenmeye ihtiyacı var. sıkça söyledimiz söz, seksi penisi sokup çıkarmaktan ibaret sanıyor. kadın ruhundan anlamıyor, kadın nasıl tatmin edilir bilmiyor. size zevk vermeyi bırak aksine işkence ediyor. az önce biri soruyordu penis ölçüsü falan diye, işte açık örneği 18 cm penis varda ne işe yarıyor ? dildo işini bilmem zaten onu @erotic-girl cevaplamış. ilginizi çekiyorsa fantaizlerde kullanmak istiyorsanız alabilrisiniz. tek tavsiyem ucuz kalitesiz ürünlere gitmeyin. almışken iyi bir şeyler alın.

  3. 5

    vajina penis gibi uyarilinca uzayan bir organdır. eğer yeterilince uyarılmadıysanız ve partnerinizin penisi uzunsa servikse(rahim ağızı) çarpar ve acı verir. ön sevişmeye ve elle veya oral uyarılmaya daha çok zaman ayirabilirsiniz. ayrıca kadının üstte olduğu pozisyonlarla başlayabilirsiniz. acı uzunluktan ziyade kalınlıktan kaynaklaniyorsa kayganlaştırıcı kullanabilirsiniz

Bir cevap bırakın