bir erkeğin kadını mutlu edebilmesi için 4 cm kalınlık iyi mi

Soru

bazı sitelerde görüyorum, penisin uzunluğu çok önemli değil diyorlar, çünkü vajina derinliği 10-12 cm civarı haliyle uzun olmasının anlamı yok, ancak penis kalınlığı vajinanın için doldurması açısından daha önemli gibi yazılar gördüm. bu durumda penis vajinaya girdiğinde esnetmesi vajina duvarlarına baskı yaparak sürtünmesinden daha çok haz alındığı yazılmış. bu duruma taktım bende ergenlikte üçbuçuk cm falan geliyordu. şimdilerde oluyorum 4 cm görünüyor. uzun lafın kısası 4 cm kalınlık bir kadın için yeterli midir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 7

    çok fazla kurcalıyorsun onu bunu, ince kalın uzun kısa sen bu penisi kullanmayı biliyormusun ondan haber ver. girdikten 30 saniye sonra boşalıyorsan boş masal anlatma. yoksa penisin ölçüsnün memnuniyete pek fazla etkisi yok. illa bir otalama olsun aşağı kuları nasıl birşey idealdir diyorsan 11-15 cm uzunluk 4-5 cm kalınlık ortalamda iyidir.

  2. 7

    yeterde artar bile hatta @endam36 dediğine bire bir katılıyorum. cinsel işlevi tamsa ve kullanma konusunda başarılıysanız o zaman sorun yoktur. diğer türlü ölçüsü kaç olursa olsun hiç bir işe yaramaz. tuvalette ancak ayakta çiş yapmak için kullanırsınız. erkeğim diye gezinirsiniz:)

  3. 2

    gayet iyi hatta fazla bile. bence ona yetirmeyi bırakın, acı çektireceksiniz. bunun için araya minder koymanız gerekebilir.

Bir cevap bırakın