kadınları kaç cm tatmin eder ideal penis boyu

Soru

Merhaba biliyorsunuz ki klasik hep sorulan soru kadınları kaç cm tatmin eder. internette açıyorum tıbbi teknik siteler 7 cm yeterli diyor, bakıyorum bir tane doktor sitesinde 20 cm tatmin eder diyor, sözlük sayfalarına bakınca herkes bişi yazmış ben bu konu hakkında sizi samimi bulduğum için fikir almak istedim yorumunuz nedir acaba ?

Cevaplar ( 7 )

  1. merhaba, sürekli benzer soru soruluyor, nedense bunu tatmin olacak taraf değil hep erkekler soruyor, çünkü kendilerine öz güvenleri yok. dediğin mesele şöyle 7 cm en az olması gereken ölçü olarak bahsediliyor, yani tüm kadınlar 7cm ister demiyor. bunun daha altı rakamalar micropenis olarak adlandırılıyor. diğer 20 cm dediğiniz gerçekte doktor sitesi falan değil, tüm tıp otoritelerine sorun hiç bir doktor 20 cm demez, bunu diyenler sahte olmayan doktor siteleri yapıp bu sayede güven kazanıp bu işten ticari kazanç elde etmeye çalışanlardır, haliyle yalandır. sözlük sayfalarını derseniz orası tam bir ironi dalga geçme yeri arada birkaç samimi kişi olsa da çoğu trend olmak, ilgi çekmek, çok okunmak için aklına ne geldiyse sallayan kişilerden oluşuyor, zaten o sitelerinde olayı bu sözlük dediğine bakmayın teknik bilgi içermiyor. geçenlerde ölçüsü ne olmalı gibi bir soruya bir üye çok net anlaşılır, teknik referans içeren, otoritelerinde sonuçları kabul ettiği istatistiksel bir yazıyı alıntılamış okumak için buraya tıklayıp cevaba gidin inceleyerek aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. buraya da not düşmek gerekirse, kadınlar 12.3-14,7 cm arasında ortalama sayılan penis boyunun ideal olduğunu belirtmişler.

  2. al iste aynısından bir soru daha erkeklerin bu şeyi ile derdi var kadından anlayan seksten anlayan bir erkek kesin buraya bunu yazıp kendini utandırmazdı

    • al bendende o kadar, erim beyin aktardığı bilgi gayet mantıklı rakamlar, hem zaten vajina derinliği ne kadarki, penis içinde iken penisle gövdenin birleştiği yerinde klitorise temas etmesi zevk almayı arttırıp orgazm olmayı kolaylaştırıyor

  3. merhaba ben daha önce hiç cinsel ilişkide bulunmadım bakireyim ve acaba merak ediyorum benim penisim yeterlimi diye 15 in altına düşmüyor en fazla da 18 oluyor kalınlıkta etrafı komple 14 15 cm santim dediğim gibi hiç ilişkiye girmediğimden bilmiyorum nasıl aranızda deneyimi olmuş olanlar beni bilgilendirirse sevinirim ?

    • penis işte fazla hayal kuruyorsunuz, boyu çapı kimsenin umrunda değil, erken boşalıyormusun asıl o mesele önemli. ilişkiye başlayınca 1 saat seks yapabiliyormusun sonunda kadın mutlu oluyormu muhteşemsin hayatım diyormu bunlara bak. herkeste el kol ayak kafa göz neyse peniste o bir farkı yok, kızlar evleneceğiniz adamın eli ayağı büuükmü küçükmu olsun kulağı gözü nasıl olsun diyormusun demiyorsun işte peniste öyle önemsiz kimsenin umurunda değil. senin erkeklik gücün başarın fark yaratır. zaten hep sitede diyorlar penis düşünmek penise ölçülerine takılmak erkekte özgüvensizlik ve başarısızlık belirtisi diye. at bu boş muhabbetleri kafandan.

  4. Penisim 14santim kalınlığı 7 nasıl sizce yanlış anlamayın biraz takıntılıyım böyle şeylerle ışık olması, aslında ondan soruyorum. Yanlış anlayan varsa cevap yazmasın ben sormak öğrenmek için yazdım.

  5. arkadaşlar, öncelikle penisin boyutu ile alakalı çok çok kafama takan birisi değilim. Sorun şu ben penis boyunu hiç ölçmedim gayet iyi gibi ama bazı kadınlardan boyut takıntısı var bu penisi büyütmenin doğal yollarla mümkün mü ve ilaçlar vs var mıdır paylaşır mısınız. Bir arkadaşım ben cinsel deneyim yaşamadığım için şöyle demişti cinsel deneyimle birlikte boyutunun ve kalınlığının artacağını söylemişti ne derece doğru ?

Bir cevap bırakın