kadınları kaç cm tatmin eder ideal penis boyu

Soru

Merhaba biliyorsunuz ki klasik hep sorulan soru kadınları kaç cm tatmin eder. internette açıyorum tıbbi teknik siteler 7 cm yeterli diyor, bakıyorum bir tane doktor sitesinde 20 cm tatmin eder diyor, sözlük sayfalarına bakınca herkes bişi yazmış ben bu konu hakkında sizi samimi bulduğum için fikir almak istedim yorumunuz nedir acaba ?

Cevaplar ( 13 )

 1. 2

  merhaba, sürekli benzer soru soruluyor, nedense bunu tatmin olacak taraf değil hep erkekler soruyor, çünkü kendilerine öz güvenleri yok. dediğin mesele şöyle 7 cm en az olması gereken ölçü olarak bahsediliyor, yani tüm kadınlar 7cm ister demiyor. bunun daha altı rakamalar micropenis olarak adlandırılıyor. diğer 20 cm dediğiniz gerçekte doktor sitesi falan değil, tüm tıp otoritelerine sorun hiç bir doktor 20 cm demez, bunu diyenler sahte olmayan doktor siteleri yapıp bu sayede güven kazanıp bu işten ticari kazanç elde etmeye çalışanlardır, haliyle yalandır. sözlük sayfalarını derseniz orası tam bir ironi dalga geçme yeri arada birkaç samimi kişi olsa da çoğu trend olmak, ilgi çekmek, çok okunmak için aklına ne geldiyse sallayan kişilerden oluşuyor, zaten o sitelerinde olayı bu sözlük dediğine bakmayın teknik bilgi içermiyor. geçenlerde ölçüsü ne olmalı gibi bir soruya bir üye çok net anlaşılır, teknik referans içeren, otoritelerinde sonuçları kabul ettiği istatistiksel bir yazıyı alıntılamış okumak için buraya tıklayıp cevaba gidin inceleyerek aradığınız bilgiyi bulabilirsiniz. buraya da not düşmek gerekirse, kadınlar 12.3-14,7 cm arasında ortalama sayılan penis boyunun ideal olduğunu belirtmişler.

 2. 2

  al iste aynısından bir soru daha erkeklerin bu şeyi ile derdi var kadından anlayan seksten anlayan bir erkek kesin buraya bunu yazıp kendini utandırmazdı

  • 4

   al bendende o kadar, erim beyin aktardığı bilgi gayet mantıklı rakamlar, hem zaten vajina derinliği ne kadarki, penis içinde iken penisle gövdenin birleştiği yerinde klitorise temas etmesi zevk almayı arttırıp orgazm olmayı kolaylaştırıyor

  • 4

   akıl var mantık var, hiç insanlar kolum uzun, bacağım kalın, kulağım küçük diye takıntı yapıyorlar mı ? yok, bide öyle birşey olsa o kişiye salak kafası iyi her halde deriz. o halde penisin bunlardan ne farkı var ne diye boyuna çapına bilmem neresine kafayı takıyorlar. demek ki şunu anlıyorum penisi takıntı haline getirenlerin öz güven sorunu var, başarısız erkek bunlar, sevgilisi de yoktur ancak elini yaparlar, boş konuşur atar tutarlar. böylesini gördün mü anlayacaksın ki salak, uzak duracaksın.

 3. 3

  merhaba ben daha önce hiç cinsel ilişkide bulunmadım bakireyim ve acaba merak ediyorum benim penisim yeterlimi diye 15 in altına düşmüyor en fazla da 18 oluyor kalınlıkta etrafı komple 14 15 cm santim dediğim gibi hiç ilişkiye girmediğimden bilmiyorum nasıl aranızda deneyimi olmuş olanlar beni bilgilendirirse sevinirim ?

  • 4

   penis işte fazla hayal kuruyorsunuz, boyu çapı kimsenin umrunda değil, erken boşalıyormusun asıl o mesele önemli. ilişkiye başlayınca 1 saat seks yapabiliyormusun sonunda kadın mutlu oluyormu muhteşemsin hayatım diyormu bunlara bak. herkeste el kol ayak kafa göz neyse peniste o bir farkı yok, kızlar evleneceğiniz adamın eli ayağı büuükmü küçükmu olsun kulağı gözü nasıl olsun diyormusun demiyorsun işte peniste öyle önemsiz kimsenin umurunda değil. senin erkeklik gücün başarın fark yaratır. zaten hep sitede diyorlar penis düşünmek penise ölçülerine takılmak erkekte özgüvensizlik ve başarısızlık belirtisi diye. at bu boş muhabbetleri kafandan.

 4. 2

  Penisim 14santim kalınlığı 7 nasıl sizce yanlış anlamayın biraz takıntılıyım böyle şeylerle ışık olması, aslında ondan soruyorum. Yanlış anlayan varsa cevap yazmasın ben sormak öğrenmek için yazdım.

 5. 2

  arkadaşlar, öncelikle penisin boyutu ile alakalı çok çok kafama takan birisi değilim. Sorun şu ben penis boyunu hiç ölçmedim gayet iyi gibi ama bazı kadınlardan boyut takıntısı var bu penisi büyütmenin doğal yollarla mümkün mü ve ilaçlar vs var mıdır paylaşır mısınız. Bir arkadaşım ben cinsel deneyim yaşamadığım için şöyle demişti cinsel deneyimle birlikte boyutunun ve kalınlığının artacağını söylemişti ne derece doğru ?

 6. 2

  kızlar özellikle bu soru size bu konuda deneyimi olan erkekler de cevap verebilir benim penisim 17-18cm kalınlığıda 13-14 bu boy kadınlar için yeterli mi? bana küçük geliyor açıkçası…

  • 2

   yazık tatlım sana, bu bahsettiklerin penoreksiya adı verilen psikolojik bir bozukluğun belirtileri. bu kişiler sürekli cinsel organlarını olduğundan daha küçük ve yetersiz görüyorlarmış. psikolojik terapi ile düzelebilen bir durum. yapılan bir çok akademik araştırmada tedavi edilmezse zamanla bu kendini yetersiz görme sonucu cinsel başarısızlıklar yaşanmaya ve birey bu başarısızlıklar karşısında kendini ezik yetersiz görüp pasif cinsel yönelimlere kayma oluyormuş. bir nevi olmuyor ben yetersizim başarısızım yapamıyorum aktif olamıyorum en iyisi pasif olayım düşüncesi hakim oluyormuş. birde meselenin diğer yönü var, vajina derinliği 9-11 cm civarı, şimdi siz 19 cm penis sokmaya çalışırsanız ne olur bu kadına acı verir, kadında kendisine acı veren biriyle cinsellik yaşamak ister mi, tabiki hayır. bir başka olumsuz tarafı ise büyük penisi beslemek için kalbin daha çok zorlandığı ve kan basıncının yetersizliği sonucu penisin tam sertleşmeyip biraz yumuşak kalması. farklı bir sorun daha penis büyük olduğu için kanın içinde kalmasını sağlayan venöz yapıların çok daha çabuk yıprandığı ve penisin sertliğini işlevini çabuk yitirdiği. bir sorun daha yazayım penis büyük olduğu için vajinaya yada anala girişte zorlanma olur kadının canı yanar ve istemez kendini kasar, girmeyince erkek daha çok zorlar bu aşamada sokamadığı için psikolojik olarak başarısızlık hissi oluşur ve penis yumuşar, ymuşayınca hiç girmez kaldırmaya çalışır kalkmaz sertleşmez. anlayacağınız hem psikolojik sorunlarınız var hemde penisiniz büyük olduğu için çok şanssız bir erkeksiniz birçok sorun yaşayacaksınız. muhtemelen bu sorunlarla baş edebilecek bilginiz de yok, genelde ileri yaşlara doğru cinsel işlevlerini yerine getiremeyen pasif bir erkek olanlar çok oluyor. mesela bakın pasifleri hep küçük penisli sanıyorlar, aksine çoğu büyük penislidir, hatta şaşırabilirsiniz bu erkek bu kadar büyük penisi varken nasıl neden pasif olmuş diye. inanmıyorsanız araştırın, porno siteleri gezin, pasif, sissy, femboy, trans, cd gibi birçok pasif bireyin kocaman penisi var.

  • 3

   @erotic-girl abla çok doğru noktalara parmak bastın, o bahsettiğin araştırmayı bende okumuştum. büyük penis atla yada eşekle ilişkiye girecekseniz iyidir, yoksa diğer türlü hiç zevk vermiyor çünkü can yakıyor acıtıyor. acı çeke çeke zevk mi olur, bende olsam böyle beygir gibi şeyi olan bir partner istemem. internette büyük penisli erkekler kendi penisimi kendime nasıl sokabilirim diye çok arattırıyorlar, yani dediğin konuda haklısın gerçekten pasif eğilim gösteriyorlar, hatta çoğu takma penisle kadının kendisini yapmasını istiyorlar. ne yazık arkadaş şanssız doğmuş. küçük olsa büyütemiyorsun, büyük olsa kesip küçültemiyosun. 9-14 cm ortalama penise sahip kişiler en şanslı bireyler.

  • 2

   yazık adama ya niye öyle diyorsunuz bu durum onun tercihi değil ki, tamam büyük olması çok kötü bir sürü olumsuz yanıda var ama insana kendi penisini seçemiyor, @civciv dediği gibi fazla kısmını kesecek değil. bir şekilde hayatını devam ettirmeye çalışacak. tabi psikolojik sorunları için tedavi olsa iyi olur.

 7. 3

  13 cm bir penis gayet yeterli bir büyüklüktür. zaten bu boyut ülke ortalamasını oluşturuyor. çok fazla kafanızda büyütmeyin ve spor yaparak dolaşımınızı hızlandırın. sonucunda daha sert bir penisiniz olacak, bu daha önemlidir.

Bir cevap bırakın