cinsel ilişkiden zevk almak için ne yapmam gerek

Soru

7 yıldır evli 32 yaşında bir bayanım. evleneli yıllar geçmesine rağmen 3-5 kere dışında hiç orgazm olamadım. hep yapmacık davranıp orgazm taklidi yapıyorum. artık bu durum bende pisikolojikte sıkıntı yaratmaya başladı. ne yapmam gerek bir tavsiye verir misiniz.

Cevaplar ( 2 )

  1. merhaba maalesef bu dediğiniz orgazm taklidi yapmak süreklilik arz etmeye başladı mı yanında birçok sorunu da getirmeye başlar. hem kendisi hem partneri açısından cinsel mutsuzluklara cinsel uyum sorunlarına sebep olmaya başlar. öfke hırçınlık mutsuzluk gibi psikolojik dürtülere de sebep olabilir. gelelim bunun çözümüne bu konuda birçok çözüm sor konusu ancak nasıl bir rota izleyeceğiniz sizin cinsel uyarımlarınız ve dürtülerinizle ilgili. yanlış pozisyon seçimi, başarısız partner, cinsel bilgisi yetersiz partner, cinsellikte yeterli süreyi sağlayamayan partner gibi sorunlar da buna sebep olabilir. nedenini siz doğru analiz edin. partnerinizle bunu konuşun. eksik gördüğünüz noktalarda tartışın, bunları gidermek için ortak hareket edebileceğiniz bir plan yapın. cinsel hayatınızı renklendirin, porno, balayı cinsel oyuncaklar, farklı ortamlar, fantezi iç giyim, farklı pozisyonlar gibi birçok değişiklik deneyin. zihninizde sevişmeye odaklanın başka şeyler düşünmeyin. hiç biri olmuyorsa bu konuda uzman bir cinsel terapiste başvurun.

  2. Cinsel oyuncaklar alın birde bir birinizi yalayıp yutun sınırları zorlayın sonuçda eşinle yapıyorsun ayıp bir şey yok coştur adamı kırbaçla

Bir cevap bırakın