kadınlarda cinsel istek nasıl uyandırılır kadınlar yazsın

Soru

yaşı 39 olan bir bayanım, ikinci evliliğimi yapalı kısa süre oldu. hukuk firmasında danışmanlık yapıyorum, hayatım çoğu zaman iş ile ilgilenmekle geçiyor. belki de bu sebeple birçok şeyi kaçırdım. eşim ah şu işle ilgilendiğin gibi birazda benimle ilgilensen diye sitem ediyor. çevreme bakıyorum herkes yeni heyecanlar peşinde, affedersiniz tavşan gibi hiç durmuyorlar. kendime bakıyorum istekliymiş gibi yapmaya çalışıyorum o bile olmuyor. kadınlardan tavsiye alabilir miyim, isterik bir bayan olmak için şu uyuyan cinselliğimi uyandırmak için ne yapmalı ne düşünmeli ne yemeli ? lütfen fikirlerinizi paylaşır mısınız ?

Cevaplar ( 6 )

  1. ilk önce kendinizi buna hazır hissetmeniz gerekir eşiniz sizin ateşli tutkulu bir kadın olmanızı istiyor ilk önce erkekler bir kadında kılık kıyafet ve makyaja önem verir eşinizi etkilemek için seksi kıyafetler giymeniz onun ruhunu okşayan sözler söylemeniz gerekir onun her fırsatta penisine dokunun gayri ihtiyari omuz göğüs dekoltenizi gösterin ve her zaman bakımlı ve eşinize güler yüzlü anlayışlı davranın seks oyuncakları ve farklı fantezileri deneyin

  2. merhaba, cinsellik kendi kendine olan bir şeymiş gibi düşünülür ancak kişinin de bunun için kendini aktif tutması gerektiği unutulur. eğer cinsellik düşünmüyorsanız gündeminiz başka ise iş güç gibi şeylere, hayat mücadelesine fazlasıyla kendinizi kaptırıyorsanız hayatın gerçekleri konusunda dengeyi sağlayamıyor bir yöne fazla eğiliyorsunuz demektir. yani demek istediğimiz cinsellik uyuyorsa bu bir noktada sizin onu uyuttuğunuz gerçeğini ortaya koyar. eğer aktif bir cinsellik istiyorsanız bunu sözde değil uygulamada düşüncede gerçekleştirmeniz gerekir. cinselliğe vakit ayırın deyince 7/24 hep seks mi yapayım demeyin, önemli olan seks yapmaktan ziyade arada sırada bunu düşünmek bunun hayalini kurmak, daha önce düşünmediğiniz şeyleri hayal etmek, acaba bu şekilde bir pozisyon denesem nasıl zevk alırım, daha zevkli olurmu, nasıl bir doyum yaşarım gibi şeyler düşünerek kendinizi cinselliğe karşı tetikleyin. kadın kendini güzel çekici görüyorsa cinselliği de bundan olumlu etkilenir. bu durumda ayna karşısına geçin kendinizi detaylıca inceleyin, girinti çıkıntıları, fazlalıkları uzunlukları, kavisleri yer yer kusurları görün kendinizin üç boyutlu modelini aklınızda canlandırın. sonra bu bilgiler ışığında internette kendinize kıyafet seçin. ama rast gele önünüze çıkanı değil, aklınıdaki o üç boyutlu modelinize giydirerek, kıyafet kusurlarınızı kapatsın, güzel noktları da ön plana çıkarsın, bu sayede sizi çok çekici erotik göstersin. aldığınız kıyafetleri giyip yine aynada kendinizi görün. kıyafet üzerinizdeyken ne eksik ne fazla analiz edin buna göre yeni yapacağınız kıyafet seçiminde bunları göz önünde bulundurun. son bölüm işte bu şekilde güzel hazırlanıp kendinizi sunmayı bilin, erkeğin gözleri kamaşsın, size iltifat etsin, hemen sekse geçmeyin, aşk oyunları yapın, okşattırın yalattırın anlayacağınız erkeğin aklını başından alın. bun bunlar size pozitif etki edecek cinsel heyecanınız zirvelerde gezinecek bu şekilde mutlu bir cinsellik ve mutlu bir hayatı bir arada götürebilirsiniz.

    • çok güzel öneriler kesinlikle katılıyorum. kendini unutup işe güce dalınca cinsellik olmaz. insanın biraz cinsellik yaşamayı istemesi bunu arzulaması yer yer bazen kendini o***u ruhlu hissetmesi lazım, işte o zaman birşeyler uyanır

  3. size bu isteği uyandıran bir partneriniz yoksa bu iş zor. cinsel istek duymuyorsanız muhtemelen bu yoğunluğun yanında istek uyandırtmayan partnerdir. erotik filmler izleyerek bu yönelime destek olabilirsiniz.

Bir cevap bırakın