cinsel yönden eşimi tatmin edemiyorum erken boşalıyorum

Soru

Merhaba herkse ben 32 yaşında karım 31 yaşında her cinsel ilişkimizde eşim bana penisimin daha büyük olmasını istediğini söylüyor. büyütmek için bir yöntem varmı ? birde eşimi tatmin edemiyorum erken boşalıyorum oda beni iyi doyuramıyosun diyor 1 dk içinde boşalıyorum ve karımı boşaltamıyorum oda başka bir doyuran erkemi bulsam diyor ne yapmalyım nasıl eşimi tatmin edebilirim ?

yanıtlandı
12 ay9 Cevap3732 defa okundu
  • 68

Cevaplar ( 9 )

  1. bazı erkeklerde oluyor bendede var aynı sorun doktora falan gittim ilaç kullandım çare olmadı en sonunda karım başka adama kaçtı boşandık 10 yıl önceydi hala bir düzelme yok 1 dakkaya geliyorum erken boşalmaya çözüm yok galiba

    • dostum o iş hapla hupla olmaz, sen hiç çalışmadan yıllarca antrenman alıştırma yapmadan bir hap içip 150kg halteri kaldıramazsın, hatta bir değil 10 tane hap içsen yine kaldırmazsın. boşalma kontrolü de böyle, bunu öğrenmek deneyimlemek için alıştırma yapman lazım. dengede kalmayı öğrenip bisiklet sürmek gibi, boşalma denetimini vücuduna öğretmen lazım. kadınlar bile bir yere kadar sabır gösterirler, yıllarca hep aynı başarısızlıkta isen kadını tatmin edemiyorsan sonunda kendisini mutlu edecek birine kaçacaktır. sen başarılı olsan kadın seni tatmin edemiyor olsa beklentini karşılamıyor olsa sende sonunda dayanamaz başka kadınlara gitmeye başlarsın. hele swinger, grup, cuckold gibi durumlarda genelde kadınlar başarılı erkeklere aşık olup sonunda onlara kaçıyorlar, başarısız olan da ortada kalıyor. kadınlar narin canlılar sahiplenilmek mutlu edilmek istiyorlar, bunun eksikliği varsa nerde bulurlarsa o yöne eğiliyorlar, doğanın yaradılışın içgüdüsel etkisi.

  2. merhaba, erkeklerin sıkça yaşadığı sorulardan biri erken boşalma, ya bazı hastalıklar sebebi, bazen de dönemsel değişkenlikler sebebi ile yada kişinin vücut üzerinde tam kontrol sağlayamaması sebebi ile gerçekleşir. yaşanılan sorunun belirlenmesi ve nedenlerini ortadan kaldırılması için çaba gösterilmesi gerekir. bu durumda @extory_3131 yazdığı cevap ile doğru noktaya parmak basmıştır. sizde bunları dikkate alıp sorun ne bulmaya ve gidermeye çalışın.

  3. ya bir çok erkekte var bu sorun galiba internetteki formlarda ve çevremde cinsellik konusunda en çok şikayet ediliyor galiba bu konuda çok fazla eksiğimiz var

  4. ya bazen oluyor insanın modu düşüyor isteksiz oluyor erken boşalıyor falan o çok önemli değil bir süre sonra toparlanma oluyor düzeliyor. yanlız hep böyle, hep böyle olursa kadınında sabrı bir yere kadar işler bozulabiliyor. eüer sürekli böyle bir durum varsa, işi bilen bir uzmandan yardım almanız lazım.

  5. Relastik uzatmalı penis kılıfı al en büyüğünden ve kalın olandan ilişkiyi en az 40 dakka uzatmalısın

Bir cevap bırakın