cinsel ilişkiye girince erken boşalıyorum ne yapmam lazım

Soru

selam beyler benim sorum şu ki sevgilimle seks yapınca erken boşalıyorum en çok 1 dakika falan sürüyor. yaşım 21 seks yaparken çabuk boşaldığım içinde sevgilim şimdi benimle seks yapmak istemiyor. iyileşmek tedavi olmak istiyorum ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 5 )

  1. diğer sorulara bakabilirsin orda cevaplayanlar var. ilaçla filan olcak bişe değil galiba

  2. sanırım sitede bununla ilgili yüzlerce soru var onları okumalısın ama kısaca özetlemek gerekirse cinsel kontrolsüzlük sonucu ortaya çıkan bir durum olduğu için öyle hapla hupla iyileşmez. ki zaten kendini bu konuda antrenman yaparak eğitmen lazım ancak bu şekilde gelişme gösterebilirsin. yoksa diğer türlü bir saniye bile ilerleyemezsin, sonunda beceriksiz ve ezik bir adam olarak hayatına yalnız devam edersin.

  3. mecbur kalınırsa krem veya ilaç kullanılabilir ama psikolojik bir sorun olabilir. boşalma kontrolünü de öğrenmek gerekiyor.

  4. benimde tam tersi bi sorunum var yarım saat falan sürüyor bosalmıyorum bosalmak istiyorum ama yapamıyorum cok uzun suruyor

  5. erken bosalma vajinaya giremeden ya da en az 5 dk araliksiz sokup cikaramadan hatta girer girmez bosalirsan bir sorundur bosalmayi hissettigin an eger geri dönüşu olmayan safhada degilsen devam etme geri cek sakinles yavas yavas sok cikar acele etme bosalmayi dusunme bir is yapiyormus gibi sok cikar hatta 3 5 kere sert sok cikar bekle kendini eğit düzelir

Bir cevap bırakın