cinsel ilişkiye girince ereksiyon kaybı ve boşalamama sorunu

Soru

Kendimi bildim bileli mastürbasyonu fazla yaparım günde 4-5 rekorum bir günde 14 kime desem inanmıyor insanlar ama gerçek bir kadınla ilişkiye girince ereksiyon olmuyor olsa bile boşalma olmuyor 10 dakika sonra sertliği gidiyor nedeni ne olabilir ??

Cevaplar ( 5 )

 1. 3

  zaten kendinde yazmışsın çok fazla mast yapıyorum diye, sebebi net şekilde belli aşırı şekilde mast yapman. yapa yapa erkekliğin bitiyor. yakında iktidarsız hiç bir işe yaramayan bir erkek olacaksın. bana kızma bunu ben demiyorum siteyi biraz oku araştır senin gibi işi bitmiş bir sürü insan var. yazık üzüldüm senini çin gencecik 25 yaşında erkekliği bitmiş birisi. keşke daha önce aydınlansaydın yapmasaydın. bari okuyan diğer gençlere ders olsun onlar bari geleceklerini görsünler aynı hataya düşmesinler.

 2. 3

  gerçekten yazık gençler hangi kayafya övünüyorlar, marifetmiş gibi günde 14 kere mast yaptım diyor. plaket verecekler rekorlar kitabına alacaklar, yok yok 14 kere yaptığı için değil, 23 yaşında erkekliğini bitirip iktidarsız bir erkek olduğu için. acaba 14 kere yaparken ne düşnüyordun koparana kadar yapıcam kopsun bu penis lazım değil falan mı dedin ? penis yoksa nede olsa popo var, hayatın geri kalanına pasif olarak devam ederim falanmı dedin ? kusura bakma bir insan bu kadar kendini mahvetmez, birde bununla övünmez. bildiğin uçurumdan atlayıp, sonra havada takla salto parende yaptım nasıl atladım ama dmek gibi bişi bu, da sonunda yere çakılacağını hiç hesap etmedinmi ?

  • 3

   yok ben daha farklı bir yorum getireyim, görmemişin şeyi olmuş çekmiş koparmış 🙂 artık ne sandıysa bunu hayatını bunun üstüne inşaa etmiş, ilk depremde çöküp altında kalacak haberi yok.

 3. 3

  muhtemelen ilişkiden yeterince sevk alamıyorsun, bilinç altında farklı tatmin arayışları yada duyuguları olabilir, kendinizi bir sorgulayın sizi tahrik eden yaşamak istediğiniz ne varsa biraz bu konuların etrafında yoğunlaşın ki aldığınız haz ve zevk artsın bu sayede tatmin olmayı başarın.

 4. 4

  benim sizin gibi bir arkadaşım vardı.bir günde sekiz kere bile -yazıyla 8- çektiğini anlatıyordu. sonra ne mi oldu. adamın konuşması bile değişti. kekeme gibi konuşuyor. bildiğin lale oldu. bildiğin leyla oldu. kafası birmilyon değil bir sentilyon oldu. lütfen en kısa zamanda otuzbiri bırakın. zararın neresinden dönersen kârdır!

Bir cevap bırakın