peniste ereksiyonun kısa ve güçsüz olması

Soru

Merhaba arkadaşlar, mastürbasyon yapacağım zaman penisim ereksiyon oluyor daha sonrasında başka bir şey yapayım hemen inmeye başlıyor neden olur bu ne yapmak gerekiyor cevaplarınız bekliyorum ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 8

  her erkek bir olmaz, bazıları hilti gibi 7/24 hizmete hazır olur ayakta bekler bazıları zor kendine gelir yada görevini zor yapar. en küçük şeyden etkilenir hemen olumsuzluk yansır. erkekliği zayıf kişilerde, bu tür sorunlar çok görülür, üstüne kendinden şüphe duyma, güvensizlik, performans endişesi gibi psikolojik etkileride olur. eğer bu durumları aşırı kafaya takar dert edinirseniz olası mevcut perfomansta olumsuz etkilenir ve başarısızlık üstüne başarısızlık yaşanır, sonunda seksten korkma ve kaçma evresi başlar. bu tür düşünceleri çok kurcalamamak lazım, herkeste makinalı tüfek, bende ise tabanca var diye düşünürseniz savaşa çıkmakta korkarsınız, bunun yerine özgüvenli sorgusuz, ne gelirse önüme indiririm kafası olursa sorun yaşmaz başarılı olursunuz.

  • 4

   Cevabın için teşekkür ederim. Kendimde asla güvensizlik vs duymuyorum veya neden böyle oluyor diyip kafama takan bir adam da değilim sekste vs korkumda yok sözlerinden anladığım kadarıyla birazcık psikolojik vs sorunlardan kaynaklanıyor sanırım

 2. 3

  zaten güvensizlik psikolojik bir sorundur, ikiside aynı şeyler. genelde performans endişesi diye geçiyor bu durum. diğer bir mesele erkeklerde cinsel kontrolsüzlük var, cinsel eylem sürecini yönetemiyorlar bir nevi iktidarsızlık gibi. penisin ereksiyona geçmesini yada sakınleşip inmesini kontrol edemiyorlar, kişiyi bilinç altı yönetiyor. bu sebeple ufak şeylerden bile etkileniyorlar. erken boşlama meseleside benzer bir olay aynı kontrolsüzlüğün sebep olduğu bir durum. genelde insanlar çok uzatmadan genel olarak erkekliği zayıf deyip geçiyorlar. mesela pornocular bir çekim yapıyorlar dur bşala pozisyon değiştir falan 45 dk 1 saat ereksiyonda kalıyolar, çünkü adamların vücut üzerindeki kontrolü tam erkekliği güçlü.

 3. 2

  cinsel yönden yeerince heyecenlanmıyor, ezbere iş yapıp zorla mastürbasyon yapmaya çalışıp kendine eziyet ediyorsundur. bazı erkekler var sigara gibi alkol gibi mast yapmakta bağımlılık olmuş. hiç azmasada isteklenmesede kudurmasada öylesini aklına geldikçe takıntı gibi mast yapmaya çalışıyorlar. haliyle vücut yeterince dolmayınca mast yapma çabası hüsran oluyor.

Bir cevap bırakın