cinsel ilişkide bayanların hoşlandığı şeyler

Soru

sevgilim son zamanlarda biraz tavırlı sanki. aslında sebep cinsellik yaşadığımızda benim biraz bencilce davranıyor olmam olabilir. gerçi her şey çabuk ilerledi kendimizi cinsel arzularımızın kölesi etmiş halde bulduk. anlayacağınız gerçekte cinsellik nasıl ilerlemeli, bayanlar ilişkide nelerden hoşlanır pek bilmiyorum. ona verdiğim değeri göstermek istiyorum ancak bunu da nasıl yapacağımı kestiremiyorum. sizden bu konuda bayanların hoşlanacağı şeylerle ilgili tavsiyeler almak istiyorum ?

Cevaplar ( 2 )

  1. 4

    kişiden kişiye değişir kimi çok katıdır kimi çok geniştir. ama genel olarak benim beraber olduğum kadınlardan gözlemlediğim, bi kere bencil olmayacaksın kadın orgazmı daha karmaşık ve zordur, oral çok hoşlarına gidiyor ağzını takacaksın şeftaliye dakikalarca iştahla yalayacaksın, bide ben genelde kadınlardan(temizlerse) tiksinmen tüm vucudunu öperim yalarım🙈🙈 meme uçları yalarım bunları uyguladığım kadınlar resmen bağımlım oldu. bide musluğu sıkı tutacaksın baktın tutamıyon musluğun gir çıklarına ara ver sevişmeye odaklan, erkler 3 dakikada orgazma oluyorsa kadınlar 20 dakikada oluyor. çokta uzatma tabi😊 bide sevişirken konuşmayı da dene genelde çok sexi ve güzel olduğuna dair sözler vs. ha bide onun da özel istekleri olabilir bunu da öğren….

  2. 2

    arkadaşım cinsellikte kadın ve erkeklerin tam şunu ister şundan hoşalanır diyemem fakat kadınlar çok fazla üzerine düşen erkeği istemez.

Bir cevap bırakın