kızlar penise oturmayı sever mi

Soru

merhaba arkadaşlar sevgilimle cinsellik konusunda hızlı ve emin adımlarla ilerliyoruz. Onu baştan çıkarıcı, erotik oyunlar yapmak istiyorum bir kız erkeğin penisine oturmayı ve o şekilde orgazm olup boşalmayı ne kadar arzular. Kızlar bacaklarını açıp tam penisin üzerine oturmaktan hoşlanırlar mı ? bu pozisyonun canını acıttığı ve bu sebeple bayanların yapmayı tercih etmediğini duymuştum doğru mu ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 8

  nasıl bir tarif bu şimdi sabah sabah canım patlıcan oturtma çekti 🙂 evet bu şekilde olmasını kadınlar sever, en azından ben seviyorum. tabi penisin uzun olmaması lazım, penis uzunsa rahim kanalına kadar girip baskı yapar buda acıma rahatsızlığa sebep olur. bu kişiler haliyle bu pozisyonu tercih etmezler. yani hep uzun penis takıntısı varya işte bu pozisyon uzun penis için uygun değil.

  • 0

   seksi en güzel anlami insan panterinle sevişirken onunda üstüne oturmasi mükemmel

 2. 5

  kadınlar ilişkide pasif olmayı bekleyen yönlendirilen taraf olmayı tercih ediyorlar. tabi arada aktif olan bazıları olabilir ama bunlar istisna. çoğu ilişkide hazırcı eylemsiz bekleyen olmaktan keyif alırlar. üstte olan penise oturan kaldın aktif ilişkiyi göneten kadın demektir. dolayısı ile çoğu kadına uymaz. erkek alta yatar üste alırsa ancak öyle üste çıkar yoksa kontrol çoğu zaman kendinde olsun istemez. birde üstte olunca izlenilme takıntısı oluşuyor sanki erkek seks yapmıyor oun izliyor oda kendi kendi kendi birşeyler yapıyormuş gibi hisse kapılıp utanıyor, dikkatleri dağiliyor. alta geçmek istiyorlar.

 3. 3

  şimdi üstüne oturmak derken bunu çoğu çift yapıyor zaten ama kastınız kadının dominant olduğu erkeği yönlendirdiği şeyse o zaman bunu yapan kadın sayısı çok fazla değil. seviyorlarmı konusuna gelirsek, sanmıyorum çoğu kadın sevmiyor olabilir. genelde yapmaya da utanırlar.

 4. 10

  yorum yazan arkadaşlar size katılmıyorum kesinlikle bayanlar erkeğin penisine oturmayı sever hatta orgazmı kolaylaştıran birşey. bu sırada erkekte vajinanın ön tarafını arada sırada okşarsa kadın neden sevmesin çok azdırıcı bu seks pozisyonu

 5. 8

  bence de @love-burcu hanım doğru söylüyor. kadınlar bundan bilhassa cowgirl pozisyonundan inanılmaz zevk alır çünkü missonary ve spoon da olduğu gibi erkeğinle yüzyüzesin ve onunla daha fazla zevk alırsın.

 6. 5

  kesinlikle bu kovboy veya ters kovboy pozisyonunu birçok kadın çok seviyor.

Bir cevap bırakın