cinsel ilişki sırasında yanlışlıkla ters ilişki yaşadık

Soru

merhaba, biz sevgilimle cinsel ilişki yaşarken yanlışlıkla iki farklı zamanda ters ilişki yaşadık (penisin hatayla anala girmesi). partnerim ve ben bundan dolayı ilişkiye girmeye korkuyoruz. o benden bunun tekrar olmaması için güvenmesini gerektiğini söylüyor. bende ona sadece misyoner yapabileceğimiz söylüyorum. acemiyiz ve onu kaybetmekten korkuyorum. bu konuda ne yapabilirim ?

Cevaplar ( 3 )

 1. 4

  Öncelikle, yanlışlıkla yaşadığınız cinsel deneyim sonucunda endişelenmeniz anlaşılabilir bir durum. Ancak, bu tür bir hata birçok çift arasında yaşanabilir lakin olma sıklığı çok seyrektir ve bu durumda yapılması gereken en önemli şey cinsel eylemlerinizi, cinsel birleşme tekniklerinizi gözden geçirmektir. Bir şeyleri yanlış yapıyor olabilirsiniz.

  Partnerinizin sizinle tekrar cinsel ilişki yaşamak konusunda endişeleri varsa, onun hislerine saygı duymanız önemlidir. Ona sadece misyoner yapabileceğinizi söylemek, onun endişelerini gidermek için yeterli olmayabilir.

  Birlikte olacağınız herhangi bir cinsel aktivite öncesinde, partnerinizle açık ve net bir şekilde konuşmanız önemlidir. Onun endişelerini anlamaya çalışın ve birlikte yapabileceğiniz en iyi çözümleri tartışın. Bu, birbirinize olan güveni yeniden inşa etmek ve daha iyi bir cinsel deneyim yaşamak için önemlidir.

  Ayrıca, gelecekte bu tür hataları önlemek için birlikte daha fazla deneyim kazanmaya çalışabilirsiniz. İlişkinizde açık ve dürüst iletişim, birbirinize karşı saygı ve güven duygusu gibi temel unsurları korumanız önemlidir. Bu şekilde, birbirinize olan bağlılığınızı güçlendirebilir ve cinsel ilişkinizde daha rahat ve güvenli bir şekilde birlikte olabilirsiniz.

  Lakin tüm bunlardan net olarak anlaşılan şey cinsel bilginizin yeterli olmadığı ve hatalı cinsel birleşme teknikleri kullandığınızdır. Bu durum genellikle genç ve acemi bireylerde çokça görülür. Porno filmlerden öğrenilmiş cinsel eylemler sonucu istenmeyen durumlar ortaya çıkar. Muhtemelen sizde cinsellik aşamasında çok hızlı ve sert davranıyor yada gerçekten partnerinizi önemsemiyor ve bireysel hazza odaklanıyorsunuz.

 2. 3

  hızlı yapıyorsan, çok fazla gir çık yapıyorsan, yalnış pozisyonda seks yapıyorsan bu hataya düşersin. sekste şifkatli olman ve yavaş davranman lazım. kadının haz almasına dikkat etmen lazım. muhtemelen acemice hatalı cinsellik yaşıyorsunuz.

 3. 4

  madem iki kere olmuş, neden olduğunu anlamışsındır. bir daha o şekilde davranmazsın olur biter. belli ki çok hızlı ve kontrolsüz gir çık yapıyorsun, bunu yapmaya devam edersen bir gün penis kırılması ile karşı karşıya kalırsın ki, sonrasını sen tahmin et…

Bir cevap bırakın