beni çok azdırıyor erkek arkadaşımla sex yapmak istiyorum

Soru

normalde sıkça mast yapan biriyim, kendimi frenlemek için elle tatmin olmaya çalışıyorum. sevgilimle tanıştığımızda benden yararlanmaya çalışmanı istemiyorum eğer böyle bir şey olursa senden ayrılırım. evlilik öncesinde ben ne kadar istesem de asla sen buna izin verme seks yapmayalım dedim. haliyle oda bana güvenebilirsin dedi. bende güvendim bu sayede onunla rahat konuştum kendimi anlattım azgın olduğumda çok azgınım çok ıslağım dedim. 4-5 aydır yapma bak böyle konular açma konuşmayalım kendimi tutmak zor oluyor diyorum, yine cinsel erotik şeylerden bahsediyor yada cinselliği ima ediyor. bazen öyle tatlı tatlı konuşuyor ki aman boş ver atla üstüne rahatla gibi şeyler düşünmeye başlıyorum. eskisine oranla ateşle barut gibiyiz yer an bir hata yapmaktan korkuyorum. asla ve asla böyle bir hata olsun istemiyorum. ondan ayrılmayı düşünmeye başladım çünkü bana iyi gelmiyor. hata olduktan sonra tedbir almanın manası yok olmadan önce birşey yapmalıyım. ayrılma kararım sizce yanlış mı ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    sen azgın istekli konuşunca oda yoldan çıkıyor, sonra ikiniz samanlık seyran olur deyip olmadık işlere girme ihtimaliniz artıyor. eğer cinsellik olmasın evlenmeden önce diyorsanız asla cinsel konulara girmemelisiniz. arada ciddiyet ve mesafe olması lazım. ikiniz baştan yalnış bir başlangıç yapmışsınız resetleyip sıfırdan başlamak mümkün değil. böyle devam ederseniz sonuç istemediğiniz şeylerin yaşanması olacak. bu açıdan bakınca ayrılmanız iyi bir seçenek gibi görünüyor. tabi yeni birisi ile başlarsanız bu sefer aynı hataları yapmayın.

  2. 5

    iki ucu dikenli deynek dedikleri bu olsa gerek. yani istemiyorsan 1 kural koy bir daha ayni sey olursa bitir gitsin. ama bunu bitirince diğerinde olmayacakmi bu döngü hep ayrilarakmi devam edecek çünkü her tanıştığın kişiyle bu konular konusulacak doğru kişiyi bulup hemen evleneceksin yada kaçınılmaz son olacak allah şimdiden kocana yardım etsin bu azınlıkla:)

  3. 3

    çocuk bana güvenebilirsin demiş fakat seni “aman boş ver atla üstüne rahatla gibi şeyler düşünmeye başlıyorum” şekilde hareket etmiş. sen de böyle yapmasını istiyorsun zaten. her ne kadar aklın öyle demese de homonların arzuların öyle diyor. bence evlenin rahatlayın. kendinize zulmetmeyin.

Bir cevap bırakın