cinsel bölgeleri jiletle tıraş etmek erkeği rahatsız edermi

Soru

bu konuda pek emin değilim öğrenmek için soruyorum. genelde arkadaşlarım malum bölge temizliği için ağda yapıyorlarmış. lakin benim cildim aşırı hassas ne zaman yapsam kızarma sonra peşine ciltte morarma oluyor. bu sebeple ağda yapmıyorum, jilet kullanıyorum. arkadaşlarımın dediğine göre jiletle tıraş edersen kılların uçları batar sivri sivri kalır, evlenince kocan rahatsız olur diyorlar. anlamıyorum herkes ağda ile mi alıyor ? gerçekten ilişki sırasında batma olur erkek rahatsız kalırmı ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 3

  çokta dert edilecke bir durum değil, dünyada tüm kızlar ağda yapmıyor, kime nasıl uygunsa öyle yapması daha uygun. tabi jilet ile olunca bir miktar batma olabilir çokta aşırı rahatsızlık verecek cinsellik sırasında konsantrasyonu bozacak heyecanı kaçıran bir sorun olmaz. eğer cildiniz ki zaten bunu tercih olarak değil cilt sorunları sebebi ile mecburen yapıyorsunuz, hiç bir itiraz kabul etmez yani.

 2. 5

  ağda ile yapılınca pürüzsüz kaymak gibi oluyor, böyle olması erkeklerin çok hoşuna gidiyor. tabi sağlık sorunları sebebiyle olamıyorsa yapacak birşey yok adam öyle idare edecek.yani şey bulmuş ağdalımı olmuş traşlımı olmuş yoksa kıllımı kalmış adamların çokta umurunda olmaz 🙂 küçük şeyleri büyütmeye gerek yok.

 3. 5

  Tirassiz olması bence rahatsız ediyor ister istemez oral yapana tabi daha cok dile batıyor. Temiz tirasli bir vajinaya bilmem kim hayır yalamam ben derse düşük hücre derim

 4. 6

  hangisi kolayına geliyorsa onu yap. yoksa erkekler çok fazla seçmiyorlar, vajina yada kamyon lastiği çok fark etmez delik olsun daldırsın tamamdır. batma oluyorsa bazen pudara işe yarayabiliyor.

 5. 2

  Sadece şunu diye biliyorum, erkek ve kadınlar mümkün mertebe jiletle kıllarınızı almayın. enfeksiyon hastalıklarına maruz kalırsınız. Makine ile alın bırakın 1 2 milim uzun kalsın. Sakso çekmek isteyen de, klitorisini emmeye başlayana dert olmaz, ne diyelim, Önce sağlık.

 6. 6

  bence hep tıraşlı olmalı. çünkü vajinal ya da oral fark etmez kıllı vulva hiç zevk vermiyor

Bir cevap bırakın