kıllı vajina sizi hiç rahatsız etmiyor mu

Soru

eşimle bazı konularda anlaşmazlık var. ben sürekli temiz olmasını istiyorum, o ise her saniye tıraş olamam hoşuna gitmiyorsa akşam gelmezsin diyor. kılların batması falan bana aşırı rahatsızlık veriyor itici geliyor. eşim kızıyor sen abartıyorsun takıntılısın diyor, cidden temiz olmasını istemek aşırılık mı takıntı mı ? başkası rahatsız olmuyor mu ?

Cevaplar ( 5 )

  1. klasik cinsel uyumsuzluk. başkasının rahatsız olup olmadığının sizin için bir önemi yok. siz parlak seviyor olabilirsiniz eşinizde tam tersi sevmiyor bu kadar basit. onunda keyfi o şekilde yapacak bir şey yok. tek çare uyum göstermeye çalışmanız.

  2. Esiniz usengec ve sizi önemsemiyor bu bu kadar basit egeer önemse se size tam tersi dese siz yapmasaniz oda anlar. Öyle kadinlari oldum olası hiç sevmem

  3. malesef bazıları hayatın müşterek oluğunu unutuyor özellikle erkekler, kadından emrivaki taleplerde bulunup eksiksiz yerine getirmesini bekliyorlar. hayat mücadelesini ve diğer zorlayıcı faktörleri hesaba katmıyorlar. işin diğer yönüne bakınca görev sırası kendilerine geldiğinde umursamaz davranmayı, kaçak oynamayı tercih ediyorlar. sizde bu noktada uyumsuz davranıyorsunuz, ortayı bulmaya çalışmıyorsunuz. üzüm yemeye değil bağcıyı dövmeye gelmişsiniz gibi bir üslubunuz var. acaba siz her sabah sakal traşı oluyor musunuz ? evlilik fedakarlık ve empati ister, deseniz ki hiç kesmiyor bir kere bile temiz görmedim, o zaman deriz ki sizde haklısınız. lakin bu durum uyumlu olmaya çalışmanız gerektiğini daha belirgin ortaya koyuyor.

  4. bazı insanlar özel bölgede kıl sever bazılarıda üşengeçlikten pasaklıdır. sizde durum herhalde üşengeçlik yapacak birşey yok seviyorsanız katlanacaksınız.

  5. hani cinsel ilişkiye giriyorsan şöyle kadın sakso veya erkek kadınınkini yalıyorsa temizlemek bence ideal, sadece ilişkiye girecekseniz bence gerek yok. tabi kişiye göre değişir.

Bir cevap bırakın