erkeğin önünde domalarak kızlar cinsellik yaşamaktan utanıyorlarmı

Soru

yeni evli çiftiz, daha cinsel olarak birbirimizi pek tanımıyoruz. cinsellik başlayınca ne yapacağımı bilemiyorum bazen aptalca hareketler yapıyorum utanıyorum gecenlerde kocamın önüde domaldım öyle bir garip geldiki kendimi aşağılayıcı hissettim hemen doğruldum. burada bir başkasının yazdığı sürekli aynı posizyonda sevişmek isteyen kadının sorusunu okuyunca benimde aklıma geldi bu durum. kadın olarak cinsellikte erkeğe karşı hangi posizyonları seçmeliyiz. erkeklerin bakış açısı nedir bu konuda onlar ne istiyorlar mesela ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 6

  selamlar, öncelikle mutluluklar diliyoruz. genelde cinselliğe yabancı kişiler yada ilk cinsel deneyimlerini yaşayanlar bu tip düşüncelere kapılıyorlar. bir nevi herkesin karşısında sahneye çıkmış gibi oluyor, elimi nereye koysam nasıl bir duruş yapsam nereye baksam böyle olunca komik mi oluyorum gibi endişeler zihninde yer eder. aslında cinsellikte doğru pozisyon diye bir şey yoktur. hatta kurallar bile yoktur ama bazılarımız kendince kurallar koymaya çalışarak cinselliği yine kendilerine işkence haline getiriyorlar. cinsellik hazza zevke keyif almaya dayalı bir eylemdir görev değil. internette kimi sitelerde bununla ilgili çok atılıp tutulur, yok domalmak kadını aşağılar, yok altta olmak ezikler, üstte olmak erkeğin gururunu kırar, uydur uydur bitmiyor. şu şekilde başlayıp bu bakış açısıyla giderseniz kendinizce en doğru olanı yaparsınız. kadın erkeğine karşı cazibeli cezbedici etkileyici aklından başını alıcı olmalıdır. ana tema bu. gerisi bunun etrafında şekilleniyor. eşinize en cazip en tahrik edici görünmek için domalmak değil amuda kalkmak varsa onu yapın. yabancı erkekler değilde eğer eşinizin önünde domalıyorsanız buda onu tahrik ediyor azdırıyorsa size karşı şehvet duyuyorsa utanmak aşağılanmak değil erkeğinizi etkilemek için en iyisini yapmış olursunuz. buda size cesaret ve gurur kaynağı olarak yansımalıdır. demek ki beğeniliyorsunuz, bu kriter size rehber olmalı. kadınlar erkeğinin en önemli en değerli parçası ve tamamlayıcısıdır bunu unutmayın. eşinizi memnun etmek sizi de mutlu ve memnun etmelidir. karı koca arasında mutluluk utanılacak bir şey değildir. umarım anlatabilmişizdir. internete yazılan birçok şeyi ciddiye almayın, mantıklı düşünce ile kendi yolunuzu çizin. o halde iyi eğlenceler.

  • 9

   çok iyi cevap kesinlikle katılıyorum eşimi memnun edebiliyor olmaktan utanmam aksine bunu başarabildiğim için mutlu olur kendimi daha iyi hissederim

 2. 4

  domalan kızlar favorim beni çok azdırıyor hiç pozisyon değiştirmeden sabaha kadar yaparım

 3. 2

  o hooo sen neden bahsediyorsun şimdileri erkekler domaliyor kızların önünde

Bir cevap bırakın