eşimin cinsel fantezileri ve eğilimi hakkındaki rahatsızlığım

Soru

arkadaşlar mrb, ben 38 yaşında 18 yıllık evliyim. sorunlu bi ilişki içerisindeydik aldatıldım, çocuklar için kabullenmek zorunda kaldım, maddi durum dolayısıyla. hadi onu geçtim, 5 yıldır bi sorunumuz yoktu ki facebokkda arama kısmında bu cd ve travestilerin profillerine baktığın gördüm. bi şok oldum şüphelerim oluştu biseksüellik veya gaylık var mi? varsa da nasıl anlarım ? bide son 4 aydır her beraber oluşumuzda sözde fantezi adı altında penisi küçük olduğu için daha büyüğünü ister misin getirimmi karısını da ben yapimmi gibi söylemleri oluyor. sex bitiyor bi daha mevzusu açılmıyor. bi bok çukuruna düştüm çıkamıyorum nedir bu davranışlar ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  bu gibi durumlarda sizin tek başınıza bir çözüm bulmanız çok zor. hele ki maddi imkansızlık ve bazı zorlayıcı sebepler dolayısıyla tüm yaşananları kabul etmek durumunda kalmışsanız. siz ne derseniz deyin kabul ettirmeniz zor, ancak konusunda uzman olan üçüncü bir kişinin ara bulucu yönlendirici olması lazım. her ikinizi de dinleyerek bir arada bu konuların konuşulup aydınlatılması lazım. bu gibi şeylere imkanınız yoksa eşinizle doğru zamanda doğru bir üslup ile konuşmayı denemelisiniz. yargılayıcı, kötüleyici, saldırgan, suçlayıcı tavırlar ve cümleler kurmadan onu anlamaya çalışmalı bu konuda sorular sormalısınız. daha sonra yine aynı şekilde kendi düşüncelerinizi, bu konuya bakışınızı ve sizi rahatsız eden şeyleri ona söylemelisiniz. bir nevi çatışmadan diyalog kurmaya çalışmalısınız. eğer ki hemen sinirleniyorsanız, ortaya tepki koyuyorsanız çatışma çıkacak kıvama geliyorsa konuşma o zaman uzaklaşmalı diyaloğu sürdürmemelisiniz. dediğim gibi uzlaşmacı sakin bir dille konuşmaya çalışın. ona sapıkmış gibi davranmayın, ona hakaret etmeyin, tatlı dille misal hayatım tesadüfe bu travestilere baktığını gördüm, çok farklılar değil mi, senin de travestiler hoşuna mı gidiyor, beğendiğin var mı ? mesela neyini beğendin gibi düşüncelerini anlamaya yönelik sorularla ilerlemelisiniz. onu net olarak anladıktan sonra o zaman ne yapılabilir bunları konuşursunuz.

 2. 2

  endişelenecek bir durum olduğunu düşünmüyorum ben. belki penisini kompleks yapmış olduğu için travestilere yönelmiş, onlardan etki almış olabilir. sevişmenin getirmiş olduğu şehvetsel durumlardan ötürü, izlediği porno filmlerdeki durumlar aklına geliyor ve size o anın vermiş olduğu hazdan dolayı böyle tekliflerde bulunuyor olabilir. cinsellik bittikten sonra şehveti gidiyor ve konusunu bir daha size açmıyor. bu iyi bir şey. tıpkı sarhoş olan bir insanın içinden gelenleri rahatça söylediği, ayildıgında pişman olmasına benzetebiliriz. birliktelik anında sınırlarınızı aşan sözler sarf ettiği an birleşmeyi kesin. ve mümkünse azarlayın. bu sınırlarınızı belirlemeniz için gerekli. siz sessiz kaldıkça daha da yüz bulacak ve farklı söylemlerle karşılaşacaksınız. eğer cinsel yönelimi hakkında halen kuşkularınız varsa fake bi sosyal medya hesabı açarak kendisini test edebilirsiniz. diger ve daha kolayı ise telefonundaki gizli klasör… eğer o klasöre ulaşabilirseniz birkaç ihtimal de oradan yakalayabilirsiniz.

 3. 2

  merhaba: yani tamamen dış ortamlardan etkilenip her fantezeyi denemek isteyen kendine güveni olmayan evliliği seks ile bağlaştıran seni mutlu edemediğini düşünüp farklı çabalar içine giren bir insan davranışı bu herşeyi deneyerek kendini mutlu etmek için çaba sarf edip evliliği 2. plana atmıştır. onun bu davranışları karşısında senin alacağın karar veya darvanış tutumu düştüğüm dediğin çukurdan seni ya çıkaracak ya batıracak. umarım en doğru olanı seçersin hayatın için

 4. 2

  direk boşanma nedeni ama çareniz olmayınca size ne tavsiye versek boş. ileri yaşta oluyor böyle sorunlar, cinsel başarım düştükçe 40lı yaşlara doğru erkekler farklı şeyler yöneliyorlar. özellikle translar gaylar falan çok daha cazip geliyor. hele ki internette kolayca bulunabildiği için bunlara yöneliyorlar. beter olsun ne yaparsa yapsın deseniz bu daha bi sıkıntı gittiği yerden kaptığı hastalığı birde eve getirir. yazık yazık.

 5. 1

  uzman kontrolünde birlikte tedavi şart sizin durumunuzda, yoksa böyle ikiniz çatışarak hiç bir yere veremezsiniz. herkes kendini haklı, karşıyı haksız görür ve en üst perdeden tepki verir. buda diyalog kurmayı imkansız hale getirir. uzman karşısında herşey konuşulsun, kim hatalı yim yanlış yapıyor net şekilde belli olsun, bu kişi kendini düzeltmek için çaba göstersin. çaba göstermiyorsa istemiyorsa zaten başka çare kalmıyor ne yazık, tek altenatif bu durumda ayrılık oluyor. üzücü lakin..

 6. 1

  sikinti yok. sadece merakdan travestilere bakmistir. swinger yapmak istemeside sanirim sadece kendi icinde fantazi yapiyordur. kendine daha cok zevk veriyordur helede siz evet kabul ederseniz bundan oyle bi zevke alir. ama tabi o esnada evet derseniz buyuk ihtimal bunu hayata gecirmek isticekdir onada dikkat edin

 7. 0

  merhaba. eşinizin merakı sadece prostat uyarımı ise gayet normal çünkü biyolojik olarak prostat orgazmı kadındaki vajinal orgazma karşılık geliyor. ama erkeklere karşı bir ilgisi varsa sıkıntı. ilişki anındayken prostat masajı veya biraz daha ileri gidip pegging yapın. eğer hala kesin olarak travesti, cd vs… erkeklere ilgisi varsa sıkıntı.

Bir cevap bırakın