boşalma denetimini ne kadar sürede öğrendiniz

Soru

Merhaba henüz cinsellikte toy bir insanım, boşalma denetimini herkes sonradan mı öğreniyor? Yani cinsel ilişkide 10-15 dakikada boşalanlar boşalma denetimini öğreniyorlar mı yoksa doğuştan mı öyleler? Yani ben suni vajinayla mast yaparken hızlı şekilde 20-25 git gelden sonra boşalma isteğim geliyor beklemek zorunda kalıyorum. Böyle yapa yapa öğrenebilir miyim sizce boşalma denetimini? (9-10 defa suni vajinayla mast yapmışımdır ama hep 20-30 git gelde boşalma isteğim geliyor beklemek zorunda kalıyorum, çok yavaş yaparsam süreyi kontrol edebiliyorum ama cinsel ilişki olsa karşı taraf zevk almaz. 5 10dk yapınca penisimin altı hassas olmuş oluyor bayağı). Son olarak cinsel ilişki yaşarken pelvik kaslarınızı falan sıkıyor musunuz yoksa hep gevşek mi kalıyor bunun bir etkisi olur mu yani?

Cevaplar ( 10 )

 1. 4

  geçenlerde biri yazmıştı adam 40 yıl da öğrenememiş birkaç ayda mı öğrenecek diye çok hâklı. eğer baştan olsa acemiyken alışmak öğrenmek daha kolay olabilir. ama yaş ilerledikçe önce yanlış alışkanlığın terk edilmesi lazım, bunu da vücuduna anlatmak zor haliyle alışmak bu denetimi kazanmak çok zor olur. yani kesin şu kadar sürede kazanırsın demek zor.

 2. 5

  4 ay suni vajinayla alıştırma yaptım 30 gitgelden 100-150 kadar çıkmıştı 2 ay kadar yapmadım şimdi tekrar denedim aynı hale gelmiş Boşalmamı kontrol edebiliyorum ama 30 defa git gelde boşalma isteği geliyor durmak zorunda kalıyorum karşı tarafında benimde zavkim bozulur durmadan 15-20 dk devam edenler varmiş ne yapabilirimm ??

  • 4

   daha önce sitede yazanlar vardı galiba, kimi 6 ayda, kimi 3 yılda öğrenmiş herkesin yeteneği kabiliyeti kendini anlama hissetme duygusu farklıdır. hemen olmadı deme geniş vadede çalışmaya sabırla devam. öğrenmek çaba istiyor kolay olmuyor, kendini salma.

 3. 6

  merhaba, erken boşlama genelde bir hastalık olmadığı sürece çoğunlukla bireylerin kontrolsüzlüğü sonucu ortaya çıkan bir durumdur. baştan öğrenilebildiği gibi sonradan da öğrenilebilir ancak sonradan öğrenmek çok daha zor olacaktır. bunun için ya gerçek bir partner ile yada partner hissi verecek yapay vajina ile alıştırma yapmanız hissederek boşalmanın yaklaştığını öngörmeniz ve bu hissi erteleyebilmeyi başarmanız gerekir. eğer ki mastürbatör gibi kullanıyorsanız sok çıkar zevkini aldın bitti oluyorsa bu çalışma size hiç bir şey katmaz. sadece eğlenir gününüzü geçirir ve tatmin olup rahatlarsınız. boşalma denetimini öğrenmeden kalırsınız. illaki tamamen durmak gerekmiyor yavaşlayarak pozisyon değiştirerek farklı şeyler düşünerek de kendinizi frenleyebilirsiniz. tam olarak şunu yapmanız gerekiyor diyemeyiz çünkü bu durum kişinin kendi iç güdüsü ve hisleri ile öğrenilebilen bir durumdur.

 4. 5

  Suni vajina ile mastürbasyon yaparken 15-25 gitgel arası boşalma isteğim geliyor ve durmak zorunda kalıyorum 10sn sonra tekrar devam ediyorum böyle yapa yapa 15 20dk boyunca gelmiyorum. Haftada 1-2 defa yapma şansım oluyor böyle böyle erken boşalma denetimini öğrenmem mümkün müdür? (Libidomun az olduğu zamanlar (2 günde 1 yaptığım) 100 gitgele kadar çıkıyorum ve penisimin altı normal libidoluykenki gibi çok hassas olmuş olmuyor.)

 5. 2

  Masturbator kullananlar ve başarılı olNlar cevap yazsınlar bu durumdakilere destek olsunlar. Erken boşalma denetimi için en iyi masturbator realistik vajina hangisi, Penis pompasına takılan silikon vajinal baslık ta ayni mi işlev olarak. Erken boşalma sorunu için masturbator kullananlar yorumlarınızı bekliyorum. Hangi masturbator yahut vajina nasil kullanmalıyız nelere dikkat etmeliyiz.

 6. 6

  Okudum ve tum yorumlarida okudum.Sitede bircok soruyu okudum baya takildim sitede.masturbator sipariside verdim. Basarili olan deneyimli kisiler gelismelerden cevap yazsin diye aslinda sordum

  • 4

   iyi etmişsin knk aramıza hoşgeldin 🙂 mastürbatörle erken boşalmayı yenenler kulübü açalım bayağı çok kişi olduk. yanlız bu aralar çalışamıyorum hava soğuk canım istemiyor salladım biraz ama olsun eskisine göre çok daha iyi durumdayım.

 7. 3

  fiziksel faktörleri ekarte ettikten sonra geriye sadece psikolojik faktörlerin olduğu durumlar için konuşacak olursak, ne kadar stres ve takıntı yük olarak binerse; kontrolü sağlamak da o kadar zor olacaktır

Bir cevap bırakın