cinsel ilişki esnasında pelvik kaslarınızı sıkıyormusunuz

Soru

İlişki esnasında pelvik kasları denen yerlerinizi sıkıyor musunuz istemsizce , yani orası gevşek mi kalıyor ilişki yaşarken? Pelvik kaslarını boşalma yaklaşınca sıkmak boşalmayı engeller mi yani geciktirir mi bilgisi olan var mı?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    galiba bunu daha öncede sordular. boşalma geldikten sonra kendini sıkmanın bir anlamı yok. her türlü dayanamaz boşalırsın. bunun yerine boşalmaya yaklaşmadan tempoyu düşürmek yavaşlamak durmak falan gerekli. tabi yapabiliyorsanız kendinizi psikolojik olarakta yönlendirebilirsiniz, o anki aldığınız yoğun hazzı unutup geri plana itip başka şeylere odaklanıp boşalma arzusunu düşürmek mümkün.

  2. 1

    seks bir bütünlüğün eserin, kafayla vücudu bütünleştirp senronize olabilmen yönetebilmen lazım. aksiyon yaparken gelişine rasgele pompa yapıyorsan boş kendini tutamazsın kontrol falan olmaz hemen boşalırsın. bi kere kafadan kontrol etmen lazım sonra fiziksel kontol. yoksa boşalacağın zaman sıkmayı bırak iple bağlasan durmaz boşalıverirsin.

  3. 7

    selamlar, boşalma kontrolü için sadece bazı belirli kas gruplarını sıkmak yeterli değildir. pelvik kasları daha çok ereksiyon kontrolü içi tercih edilir. mesanenin sıkıştırılması idrarın yönlendirilmesi gibi işlevleri de vardır. daha çok bayanların idrar kaçırma benzeri sorunlarda çalıştırmayı öğrendikleri kaslardandır. diğer arkadaşlar zaten konuya çok iyi cevaplar vermişler. çaba göstererek alıştırma yaparak bu kontrolü kazanmanız mümkün.

Bir cevap bırakın