boşalırken fışkırmıyor sızma şeklinde akıyor

Soru

arkadaşlar ben 19 yaşında erkeğim sürekli mast yapıyorum, yaparken de hemen boşalıyorum, boşlama olmasın diye penis başını sıkıp öyle yapıyorum boşalma olmuyor. daha sonra idrar yaparken boşalıyorum. yalnız bir şey dikkatimi çekti geçenlerde sevgilimin göğüslerine fışkırtmak boşlamak istedi olmadı. daha sonraki zamanlarda da denedim yine aynı şekilde, fışkırma olmuyor, sanki delinmiş tenekeden sızan yağ gibi işiyormuş gibi yavaş fışkırmadan akıyor, elle sağar gibi yapıp öyle boşaltıyorum. korkmaya başladım eşimi hamile bırakamazsam diye tedavi olmak istiyorum, nasıl düzelir bu durum ? penis başını sıktığım için mi oldu ?

Cevaplar ( 4 )

 1. 3

  öncellikle panik etme çünkü sende bahsetmişsin çok masturbasyondan dolayı çünkü şöyle bir örnek verim ağzınla kaç kere tükürebilrsin bi kaçkere sonra kurumaya başlar tüküremez hale gelirsn aynen öyle penis artık alışmış durumda olduğu halden dolayı birde bol bol su içmeni tavsiye ediyorum masturbasyon azalt herneyse benden sana fışkırtma taktiği tam boşalcak bir elile masturbasyonuna devam et tam geldi çıkma üzereyken diyer elin testislerin kavra acıtmadan aşağı çek dediğimi doğru yaparsan nasıl fışkırdığını şaşırcaksn 😉

 2. 5

  bu çok yanlış birşey.öyle yaparsan kendine zarar verirsin. mastürbasyonu azalt ve boşaldıktan sonra işe.işeyince içeride sperm kalmaz.içeride sperm kalması vücuda zarar verir. bu hapşırığı tutmak gibi. yâni hapşırığı tutmak çok zararlıysa boşalırken acayip hareketler yapıp içeride sperm kalmasına sebep olabilecek şeyler de çok rizikolu.

 3. 4

  aga mastürbasyon öncesinde tuvalete gidip işemen lazım. hatta mümkünse büyük tuvaletini de yap öyle mastürbasyon yap sadece idrar yaparken tüm keseyi boşaltamıyoz diye biliyorum. dışkılarken neredeyse tamamı çıkıyor diye biliyorum. boşaldıktan hemen sonra idrar yapmak penis için zararlıdır ve acı vericidir. idrar torbası doluyken mast. yapmak zararlıdır.

 4. 2

  belinde agrilar falan oluyorsa fiskirtamasin fiskirtman omurganin saglam olmasi gerekiyor

Bir cevap bırakın