boşalırken penis başını sıkınca glans kısmında oluşan lekeler

Soru

yaklaşık 2 gün önce boşalma sırasında penisimin baş kısmından sıktım boşalma bir sürü olmadı sonra boşaldım. daha sonra glans penis kısmında kırmızı ve mora yakın renklerde lekeler oluştu ve testislerimde ağrı var. idrar yaparken yanma hissi oluyor. bunların sebebi nedir?

Cevaplar ( 3 )

  1. 13

    penis başındaki morluklar zorlamadan dolayı olabilir. eğer boşalmamak için fazla sıkmışsanız hematom(kan oturması) olmuş olabilir ama siz en iyisi bir ürologa görünün. diğer sorunlar için pek bir şey diyemem. en doğrusu bir uzmana görünmek.

  2. 2

    başını sıktığın için boşlama isnasındaki basınçtan dolayı dokularda ezilmeler idrar kanalında hasar oluşmuş. bir nevi hapşırırken rahat rahat hapşırmak yerine kendini tutmaya çalıştığında oluşan zorlama gibi olur. böyle anlamsız hatalar yapmaya devam edersen erkeklik bitebilir. öyle deyince inanmıyorlar ama kendinize hasar vermeye devam ederseniz ne yazık varacağınız sonuç budur.

  3. 3

    cevaplarınız için teşekkür ederim. doktora göründüm idrar tahlili, kan tahlili ve ultrason kontrolleri yapıldı. herhangi bir sorun bulunamadı ve antibiyotik verildi. şikayetler devam ediyor umarım ilaç kullanımı sonunda düzelme olur.

Bir cevap bırakın