kocamın penisi sertleşmiyor neden acaba

Soru

merhaba eşimle ikinci evliliğimiz. kocam 47 yaşında. son 3 yıldır benden sürekli bir kaçış durumu var. bahane bulup bir yerlere gidiyor, sanki baş başa kalmamaya çalışıyor. kalırsak da cinsellik isterim diye önceden konuşmaya başlıyor, bu gün çok yoruldum, bir şeyde yapmadım ama niye böyle oldu biraz hastayım galiba gibisinden önceden altyapı hazırlıyor. ben hadi biraz oynaşalım deyince az önce dedim hastayım diye şimdi yorma beni hastalık ilerlemesin toplamaya çalışıyorum diyor. çok ısrar edersem bu sefer görüyorum ki bir türlü sertleşemiyor. elliyorum oral yapıyorum penisi kalkmıyor. hatta eczaneden ilaç falanda aldım kullansın diye 2-3 defa kullandı sonuç yine aynı. düşünüp değerlendirme yapınca fark ediyorum ki ereksiyon sorunu yaşadığı için benden ve cinsellikten kaçıyor. ereksiyon sorunu neden oluyor ? tedavisi var mı ? bizim ilk aşamada ne yapmamız gerekiyor ?

Cevaplar ( 7 )

  1. bu site de bir haptan bahsediyorlardı,bayağı etkili dediler. 50 yaş grubu da yorum yapmıştı etkili diye bir de onu deneyebilirsiniz.

  2. adamın yaşı ilerlemiş, erkekliği zayıftır, cinselliğe önem vermiyordur, cinsellikten keyif almıyordur, geçmişte çok mastürbasyon yapmıştır, rahatsızlığı vardır, ereksiyon olamıyordur, uyarılamıyor tahrik olamıyordur en basidi cinsellikten bıkmıştır yapmak istemiyordur. performans sorunlaru onu psikolojik olarak yıpratıyordur bu sebeple kaçıyordur. bu açıdan bakınca adam kendini salmış gibi görünüyor. yoksa arayışa girer çözüm bulmaya çalışırdı. iyi yada kötü seks yapamya çaba gösterirdi. aslında bu konuyu onunla konuşsanız daha iyi olmaz mı ?

  3. adamın yaş ilerlemiş, adam cinsellik değil hayat arkadaşı arıyor. benim anladığım cinsellik umurunda değil, o sadece sizinle birlikte olmak hayatı birlikte yaşamak istiyor. tabi siz seks seks diye onu biraz zorlayınca oda kaçıyormuş gibi geldi bana. kişisel yorumum, tabi siz yine onunla bu konuları konuşun, sonuçta çiftler sorunlarını diyalog ile çözebiliyor olmalıdırlar. yoksa bir birinizi anlamıyorsunuz daha doğrusu anlaşamıyorsunuz uyumsuzsunuz demektir.

  4. adamın ereksiyon sorunu vardır, bu sebeple kendini kötü hissediyorsa cinselllik ortamı oluşmasın diye sizden uzak duruyor olabilir. aslında sorunlarını kabul etse, çözümü için çaba gösterse birlikte kolaylıkla aşabilirsiniz ama bazıları erkeklik gururu yapıp kendini dışarıya kapatıyorlar.

  5. yaştan veya fizyolojik sebeplerden olabileceği gibi psikolojik de olabilir. sorunlarınız varsa konuşmaktan çekinmeyin. konuşarak geçmiyorsa uzmanlardan yardım almanız gerekecektir.

  6. sitedeki bahsedilen güzel haplar var. belki de onları denemelisiniz. bazı haplar işe yarayabilir.

  7. bu kaçılacak bir durum değil maalesef her erkek belli bir yaşa gelince dört dörtlük olmuyor ama burda iş biraz da size düşüyor eş olarak. incitmemeniz doktora görünmesine ikna etmeniz lazım. saygılar…

Bir cevap bırakın