bir erkek bayan azdırıcı içerse zararı ne olur

Soru

sevgilim için azdırıcı hap almıştım çok memnun kaldı yine dün akşam ilişki öncesi bir tane kullandı performansı etkisi çok güzel bitince yine alalım dedi. bende merak ettim ver kız bir tanede ben alayı neymiş bu anlat anlat bitiremedin dedim şakayla karışık. sonra gerçekten denese bir tane yutsana sana da iyi gelmez mi deyince bende karambole yuttum bir tane. ilişkimiz güzel geçti ama bu gün bende halsizlik isteksizlik var, birde peniste sanki tam sertleşme olmuyor. acaba bu yan etkimidir yoksa bayan hapı erkeğe iyi gelmez mi ? sadece bir kere içtim vücuduma zararı olmuşmudur ?

Cevaplar ( 7 )

  1. hiç bir şey olmaz, bir şey olmadığı gibi etkisi de olmaz, bu haplar bayanlar içindir sende bayan olmadığına göre bir şey olmaması gerekir.

  2. yok bir şey olmaz olur mu, bayan için olanlar eğer sahte değilse östrojeni tetikleyen arttıran etkenlere sahiptir. her iki cinste de iki horman bulunur, kadında baskın basıkın hormon östrojendir, bunun yanında çok düşük oranda testosteron da bulunur. atıyorum kadına oran östrojen %80, testosteron %20 dur, erkekte de bunun tam tersi. şimdi siz kadın hapını kullanınca sizdeki testosteron seviyesi azalır, %60 belki %50 ye düşer, tersine östrojen artışa geçer %40-50 olur. bu durumda kadınsılaşma, cinsel istek azalması, ereksiyon yani peniste sertleşme kaybı, bir nevi pasifleşme olur. tabi bu durum geçicidir, bir süre sonra vücut dengeler normale döner. ancak sık sık kullanmak risklidir vücut dengesini bozar, cinsel kimlik karmaşasına bile sebep olabilir.

  3. Kadınlık hormonun artmış geçmiş olsun

  4. içerse ne olur, kısaca kadın olur ne olacak 🙂 sonra kuzu kuzu beraber sarılır yatar uyursunuz 🙂

  5. Hic denemedik billmiyorum ama hangi illaci kullaniosaniz yazarsaniz sevinirim eşimlle kullanmak isteriz

  6. selam, mantık olarak basit düşünülüp hatalı yapılan davranışların başında ilaç kullanımı geliyor. bu bana iyi gelmişti sana da iyi gelir, bu ilaç şuna iyi gelmişti o zaman buna da iyi gelir mantığı kesinlikle yanlış ve yapılmaması gereken bir harekettir. buradan yola çıkarak bayan kullanımı için formüle edilmiş bir ürünün erkek tarafından yada tam tersi erkek ürününün kadın tarafından kullanılması yanlıştır. hormon dengesini bozarak istenilenin tam tersi yada hiç beklenmedik yan etkilere sebep olabilecek sağlık sorunları bile yaşayabilirsiniz, kesinlikle bu hataları yapmaktan kaçının.

  7. Merhaba iyi geceler Şu afrodizyaktan bahsetmek istiyorum. Erkek veya kadın için Bal, zencefil, antep fıstığı, badem,yerfıstığı, kabakçekirdeği,,kivi Bunları düzenli tüketin sexs hayatınız hiç bitmez. Not,,, her sabah aç karnına taze zencefil ve bal mükemmel oluyor. 7/24 hazır. Okadar söylüyorum

Bir cevap bırakın