bir erkeğin beni arzuladığını hoşlandığını nasıl anlarım

Soru

arkadaş gurubumuzda bir erkek var, bana ilgisi var mı yok mu nasıl anlarım ? mesela gözünü ayırmıyor çok süzüyor beni, sürekli iltifat ediyor, şaka yapıyor kızdırdıysam özür dilerim deyip dokunuyor, tokalaşırken yakın geliyor parfümün güzelmiş diyor. şimdi diyeceksiniz adam sana yazıyor belli işte ama mesele şu onun sevgilisi var, sevgilisi varken mi bana yazıyor ? en azından o olduğunu söylüyor, sevgilisi yokta benimle mi ilgileniyor ? bir gün böyle çok yaklaştığı dönemde ağzını aradım sevgilin çok şanslı, bizim böyle bir sevgilimiz yok dedim güldüm esprili biçimde mesaj verir gibi ama yok hiç bir belirti vermedi.

Cevaplar ( 7 )

 1. 3

  sevgilisi olduğu muhabbeti yalan olabilir, varsa bile gerçekten kalpten sevgili olarak sevmiyor sadece prestij olsun diye birliktedir. bu durumda gönlü sizde olabilir. bide yılışık erkekler var sen asılıyor bana yazıyor dersin hiç alakası yoktur onun huyu tavrı böyledir yanlış anlarsın. zaten sen açıkça mesaj vermiş kendini belli etmişsin, buna rağmen o sana açılmadıysa, sana karşı derin duyguları yoktur, yada aşırı korkaktır, cesareti yoktur.

 2. 6

  adam senden hoşlansa ne yapar eder söylerdi her halde. bence sen adamdan hoşlanıyorsun ama söyleyemiyorsun 🙂

 3. 1

  Sevgilisi var sada sizin ona yaklaşmanız sizi cantada kekllik etmis zaten nasıl olsa atarim yataga mantigi

 4. 2

  ben adamın yerinde olsam çekinmez pat diye ilgi duyduğumu söylerdim. bazı erkekler çok pısırık oluyor iki lafı bir araya getirip kıza söyleyemiyor. söyleyecekse bile gidip aykırı çapa sapı gibi saçma bir laf ediyor kızın tersine nefretini kazanıyor. biraz medeni konuşmayı bilmek lazım.

 5. 4

  Yani iki durumda olabilir sevgilisi vardır size asılıyordur, ya da yoktur varmış gibi davranıp prim yapmaya çalışıyordur. Her türlü ofsayt.

 6. 4

  Direkt yaziyor seni istiyor. Sevgili falan hikaye başka türlu yaptıkları anlamsız

 7. 1

  yâni anlaşılamayacak bir şey yok: herif pis zampara. tabiri caizse afedersiniz dişi sinek görse üstüne atlayacak. herifin hem sevgilisi var hem de sana kaynak yapıyor. o herifin orana burana dokunmasına izin verme gülüşlerine karşılık verme. ben kız olsam derhâl tokadı yapıştırırdım. tabi böyle bir durumda fakbadi makbadi olmak istersen sen bilirsin…

Bir cevap bırakın