bayanın boşalma esnasında kasılması ve çok titremesi

Soru

Herkese selamlar, Arkadaşlar partnerim 35 yaşında evlenmiş boşanmış birisi. Daha önce eşiyle ilişkisinden zevk alamadığını söyledi . Bir kaç seferdir dikkatimi çok çekiyor, boşalırken çok titriyor, kasılıyor.. 1 kerede de değil, 3-4.ncu de bile Titreyerek boşalıyor normal midir ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 1

  kadınların sanırım çöğunda benzer şeyler oluyor, orgazm sırasında kasılma ve titreme olması normal gibi geliyor. kendimden analizle tam orgazm anında vajinal olarak yoğun uyarım sinyalleri oluyor, nasıl tarif edilir bilemiyorum sanki gıdıklanıyor gibi aşırı bir uyarım oluyor haliyle istemsiz tüm kaslar kasılıyor ve titreme oluyor. normal yanı korkulacak birşey yok bence.

 2. 2

  gayet sağlıklı, tireme kasılma olması normal bir durum. tabi eğer kalp yada tansiyon sorunu yoksa. ki zaten öyle bir sorunu varsa çok daha farklı etkiler bayılma benzeri durumlarda daha ağır semptomlarla kendini gösterebilir. yine içiniz rahat olsun isterseniz doktora gidebilirsiniz.

 3. 7

  herkeste olmuyor ama sanırım kadınların çoğunda titreme oluyor. aynısı erkeklerde de oluyor. vücudun uyarılma karşısında standart olarak verdiği bir refleks istem dışı tepki olarak düşünülebilir. bencede gayet normal abarti birşey yok sıradan bir durum.

 4. 10

  tamam işte ne güzel cinsel işlevleri yerinde, sorunsuz sağşlıklı bir kadın. ister titreyerek ister bağırarak ister inleyerek boşalabilir niye anormal olsun, gayet yerinde ve normaldir.

 5. 2

  Sex yapmanın en sevdiğim yeri kadın orgazm olurken içinde olup o sıcaklığı ıslaklığı kasılmaları hissetmek

 6. 6

  gözler asla yalan söylemez. o orgazm olurken gözlerine bakın. gözlerinin hareketlerini kontrol edemiyorsa işlem tamamdır gerçekten zevk alıyordur.

Bir cevap bırakın