sekste tatmin olamıyorum orgazm taklidi yapıyorum sevgilim hiç fark etmedi

Soru

merhaba eşimden 3 yıl önce boşandım şimdi sevgilimle yaşıyorum. aktif bir cinsel hayatımız var ancak ben hiç bir gün tatmin olup orgazm nasıl olur bu zevki yaşamadım. mastürbasyon falanda denedim 30 dakika okşadım oynadım kurcaladım tokatladım uğraşmaktan yorgun düştüm ter içinde kaldım vajinam tahriş oldu acıdı ama orgazm olmadım. her seferinde aynı sonuç sonra artık uğraşmaktan vaz geçtim. ilk evliliğimde de aynı durum vardı. şimdi ise sevgilimle seks esnasında onu izleyip onunla birlikte taklit yapıyorum çok zevk almış boşlamış gibi yapıyorum. gerçi zevk alıyorum ama bu zevk sanırım hiç bir zaman zirveye çıkıp orgazm olamıyorum hep aynı belirli bir düzeyi aşamıyorum sonra zaten hazzım kaçmaya başlıyor. bu durumu hiç bir zaman sevgilime söyleyemedim, o beni sekste mutlu sanıyor taklit yaptığımı hiç fark etmiyor. söylesem ne değişecek diye düşünüyorum. belki de bu konun üstüne daha çok düşecek beni sinir edecek diye çekiniyorum. sizce de söylemeli miyim, varsa bir tedavi benzeri çözümler araştırmalı mıyım ? yoksa hayat benim için hiç orgazm olmadan mı geçecek ?

Cevaplar ( 6 )

 1. 6

  sitede çokça görüyorum böyle soruları ancak bunun için genelde doktor ve cinsel terapist eşliğinde çözum bulunabilir. sonuçta haz alamamak doyuma ulaşamamak tatsız bir cinsellik yaşamak kötü bir durum. bunu saklamanın taklit yapmanın size bir artısı yok. eğer bir fayda olacaksa çözüm bulmak mümkünse saklamanın ne manası var. aksine sevgilinize söylemeniz onunda bu süreçte size destek olması çok daha mantıklı olur bence.

 2. 3

  niye doktora gitmiyorsun ki, çözülmeyecek bir sorun değildir eminim ki. insan hayatı boyunca bu zevki tatmadan yaşarmı, mümkün iken ne diye mahrum kalasın. bir sürü seçeneği denesen çözüm bulamasaa hadi neyse çare yok dersin. çok gecikmeden uzmanlara danış derim.

 3. 3

  adamın bunu fark etmemesi ilginç, gerçi bazı erkekler cinselliği sok-çıkar yapmaktna ibaret sanıyorlar. onlar kadının halinden anlamazlar işini bitirip nasıl yaptım ama diye övünmeyi bilirler. eğer sorunalrınız varsa bunları içinize atmak ötelemek yerine çözüm aramya yönelmeniz en doğrusu. mutluu olmak varken ne diye kendinizi mutsuzluğa mahkum ediyorsunuz. çare arayın böyle bırkamayın, ayrıca biraz da cesaretli olun. her kadın mutlu olmayı hak ediyor.

 4. 6

  inanamıyorum nasıl olurda bir insan bu hazdan mahrum kalarak yaşamayı seçiyor. kızmayın ama bence cinselliği bilmiyorsunuz, hatta nasıl zevk alacağınızı dahi bilmiyorsunuz. size işi iyi bilen bir partner lazım, sevgilimbiliyor demeyin belli ki oda sok çıkardan başka birşey bilmiyor. benim partnerim olmasanız o saniye anlarım taklit yaptığınızı, o iş öyle olmaz diye bir güzel size öğretirdim. emin olun hiç orgazm olmamış biri olarak aynı gece en az iki kere orgazm olursunuz. bunları iddalı olduğum yada size sarktığım için değilde doğru yönlendirme ile doğru notaları ve nuansları nasıl çalmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz demek için söyledim.

  • 5

   kendini tam olarak tanımayan ve nasıl haz alacağını bilmeyen bir çok kadın var. üstelik ayını şekilde başarısız erkeklerinde madur ettiği birçok kadın var. cinselliğin ne olduğunu bildiğinin sanan ancak hiç bir şey bilmeyen kişilerin partnerlerin yüzeysel eylemleri ile ortaya çıkna mutsuzluk ve doyumsuzluk. bazılarına gerçekten cinsel eğitim gerekli buna katılıyorum. üstelik bu iş içni yurt dışında cinsel ilişki terapistleri yada uzmanları var. onlar bu gibi sorunlarda çiftleri ilişki sırasında gözlemleyip neyi yanlış yaptıklarını, neyin nasıl olması gerktiği konusunda eğitim verebiliyorlar, bu sayede çözüm çok daha kolay oluyor. sizde umudunuzu kaybetmeyin çözüm arayın.

 5. 2

  önsevişmeyi uzun tutun. oral haz veriyorsa size oral masaj ve oral seks de yapsın. kadın ruhundan anlamayan çok. kadına zevk alıyor musun kızmıycam diyen de az.

Bir cevap bırakın