ilişkide orgazm olmak için sürtünerek boşalma

Soru

6 yıldır evliyim eşimle cinsel anlamda hiçbir problemimiz yok hatta çok iyiyiz, yalnız tek sıkıntı benim içimdeyken zevk alıyorum ama boşalamıyorum, sürtünerek boşalabiliyorum, boşalmak istediğimde sürtünüyorum zevk almak istediğimde normal cinsel aktiviteleri yapıyorum, benim gibi olan kadın var mı? Bende mi sıkıntı var anlamadım ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 6

  muhtemelen cinsel ilişki esnasında uygulamaya bğalı teknik sorunlar ve geçmişte oluşmuş yerleşmiş alışkanlığa bağlı sorunlar mevcut. bu gibi durumlarda sorun tek taraflı çözülmez, eşinizin size bu konuda destek çıkması, sizinde alışkanlıklarınızdan kurtulmak için çaba göstemeniz lazım.

  • 5

   Eşim bu konuda destekler ama ben ne yapacağımı bilmiyorum, çok kafaya takmaya başlayınca eşim sıkıntı yok filan diyor ama ben boyle olmaması gerektiğini anlıyorum, normal olanı ne açıkçası onu da bilmiyorum, normalde kadınlar hep içindeyken mi boşalır

 2. 5

  hayatım fazla evham yapıyor olabilirsin. cinsellik hep aynı düzlemde yaşanmaz. her seferinde penis içinde boşalacaksın diye bir kural yok. bazen penis içinde olur, bazen dediğin gibi sürtünme olur, bazen elle dokunursun, bazen vibratörle oynarsın öyle olur. lakin evleneli beri penis vajinada iken hiç boşalmadıysan yada çok az defa olduysa o zaman çok sağlıklı bir cinsellik yaşamıyorsun demektir. ilerleyen süreçte sağlıksız cinsellik sıkmaya cinsellikten zevk almamaya ve kaçmaya başlarsın. kadınların en rahat orgazm olduğu iki pozisyon vardır, erkeğin altta yattığı kadının üstte penise oturup kalçasını oynatarak erkekle birlikte ritim tuttuğu, birde kadının altta sırtı gelecek şekilde yatıp bacaklarını iki yana açtığı erkeğinde üstüne kapandığı posizyon. bunları uygulamayı bilmiyorsanız deneyerek öğrenmeniz bu şekilde boşalmaya kendinizi alıştırmanız gelecek için faydalı olacaktır.

 3. 5

  Kadınlarda orgazm iki şekilde olur, vajinal ve klitoral orgazm. Çoğu kadın vajinal orgazm olmak konusunda sıkıntı yaşıyor. Vajinal orgazm için erkeğin penis şekli, boyutu, ilişkide kalma süresi vb. etkili oluyor. Klitoral orgazm klitorise sürtünme yoluyla daha kolay gerçekleşebiliyor. Muhtemelen sizin durumunuzda bununla alakalı.

 4. 3

  Sanırım küçük gelme ihtimali yüksek ondan kaynaklı olabilir veya doğru pozisyonu bulamadınız

Bir cevap bırakın