kendi vajinasını yalama kızlar için zararı olurmu

Soru

ergenlikten beri cinsel isteğim çok fazla dayanamıyorum sıkça mast yapıyorum. söylemeye anlatmaya da çok utanıyorum ama bir porno filmde görmüştüm kız bacaklarını başının arkasına koyup kendi vajinasını yalıyordu bu görüntü beni çok tahrik etti. sonrasında bende birkaç denemeden sonra yapmayı öğrendim. yalnız o zamandan sonra yıllardır vazgeçemediğim bir tatmin yöntemi oldu. mast yapmaktan daha çok zevk alıyorum, kimi zamanda yalarken anüsüme parmak sokuyorum. şimdilerde böyle sapıkça şeyler yaptığım için pişmanlık duyuyorum. bir daha yapmıcam diyorum bir süre sonra dayanamayıp yine yapıyorum. devam etsem bir zararı olurmu, bıraksam nasıl dayanıp bırakabilirim resmen bağımlısı oldum, dalga geçmeden öneriniz varmı ?

Cevaplar ( 10 )

 1. 2

  kendi penisini ağzına alan erkek gördüm ama kendi vajinasını yalayan kız ne duydum nede gördüm

 2. 3

  Kendi penisini yalayabilen biri olarak ne kadar zorlandığımı iyi bilirim. Kadınların da gerçekten sağlam esnek olmalı vücudu. Ama yapabiliyorsanız devam edin çok zevkli. İnsanların çoğu becerebilse kendine oral yaparlar. İyi hazlar 🙂

 3. 4

  Sen alışmışsın tadınada varmışsın bırakamazsın belki evlenince bıraka bilirsin

 4. 8

  Normal seks varken girme oyle seylere

 5. 3

  nasıl beceriyorsunuz ya, nasıl bir esnekliktir, 10 yıl spor yaptım yine bu kadar esnek olamadım, ben odunum biraz her halde 🙂 konumuza gelirsek siz elle tatmin yani mastürbasyon olayını aşıp farklı tatmin yöntemi keşfedip bağımlısı olmuşsunuz. bence bir an önce bunu yapmaktan vazgeçin, çünkü gerçek seks bu kadar zevk vermiyor, sonra seksten hiç bir şey anlamıyorum tatmin olamıyorum diyeceksiniz, uyum sorunu yaşayacaksınız. birde mu kadar çok eğilmek ilerleyen yaşta omurgada eğrilmeye sebep olur kambur kalırsınız. mast yapmayın demiyorum, abartıya gitmeyin, ayda bir yada iki kere elle yüzeysel uyarımla orgazm olmayı öğrenin alışın, bu şeklide yaparsanız sorun yaşamazsınız.

 6. 4

  kolayı var işin kendi kendine uğraşıp durma bul bir partner yalaşıp durun hatta 69 yapın daha güzel ve zevkli olur

  • 2

   nasıl yapıyorlar şaşırıyorum, demek ki vücudunuz çok esnek.

 7. 2

  iki büklüm kendiniz zorlamayın, bu kadar azgınlıkla bu kadar kuduruklukla tek başınıza mücadele edemezsiniz, en iyisi bir koca bulup evlenin sonra istediğiniz kadar karşılıklı yalaşırsınız.

 8. 5

  Yani kendine oral seks yapmanda bir sorun yok, istediğin kadar yapabilirsin ama omurganda ileri yaşlarda sorun yaşayabilirsin. Partnerini sana oral seks yaparak aynı uyarılmayı hissedecek şekilde tarif ederek ve yardım ederek daha rahat şekilde uyarılmaya devam etmen sağlık açısından daha mantıklı. Hem biz erkekler ne işe yarıyoruz ki? Zaten bunun için varız sjsjsjs

 9. 4

  selamlar, bu tip zor hareketlere gerek yok. üstelik alışınca sizin de dediğiniz gibi bırakmanız zor olur. gelecekte yaşayacağınız gerçek ilişkilerde aynı hazzı yada aynı kontrolü arayacağınız için adaptasyon sorunları yaşamanız olası.

Bir cevap bırakın