artık zevk almıyorum ve mastürbasyon ile boşalamıyorum

Soru

Merhaba 23 yaşındayım cinsel isteğim çok fazla olduğu için sürekli mast ile kendimi tatmin ediyorum. eskiden çok kolay uyarılıyordum zevk alıp kısa süre içinde orgazm oluyordum. bu süre sanki hep uzadı. eskiden 3-5 dk yapıyorsam şimdi 15-20 dakika oldu. isteğimde azalma yok hala çok istekli çok azgınım libidom zirve ama mast yaparken zevk alamıyorum hatta bazen boşalmak için kendimi zorlayıp yoruluyorum. 1 hafta ara verdim hiç yapmadım yine aynı şey değişiklik olmadı neden olabilir, bunun bir rahatsızlık belirtisi olma ihtimali var mı ?

Cevaplar ( 4 )

  1. Cevabı esasen kendin yazmışsın. Sık yapılan her şey bir zaman sonra monotonlaşır alışılageldik olur evli değilsen gerçek ilişkiye kadar bekle zamanla haz noktalarını canlandırır

  2. aynen aşırı mastürbasyon yapmaktan artık vajinada hissizlik olmuş. tabi hissizlik olunca zevk alamıyorsun, zevk alamayınca zirveye çıkıp orgazm olamıyorsun. anlayacağın mastürbasyonla doğru orantılı. aşırı yaptıkça sana yaramıyor daha kötü oluyorsun, bence mast yapmayı bırak.

  3. Artık doğal yoldan orgazm olman gerek, demek ki yani penis ve bir erkekle kıran kırana sevişme yapmalısın 🙂

  4. fazla mast yapmanın zararı hissizlik ve zevk alamamak. hadi elle yapıyorsun zorluyorsun zar zor orgamz olana kadar uğraşıyorsun. sonra evlenince eşinle ne yapacaksın, ilişkide hiç zevk alamayacasın hiç orgazm olamayacaksın hep elle yapmak isteyeceksin eşinde bu durumdan hiç memnun olmayacak. haliyle tatsızlık çıkacak. yanlış yoldasın ne diyorlardı 15 günde bir yap mast. öyle sık sık yapma. hatta öncesinde 2 ay falan hiç yapma azalt. belki ilerki zamanda biraz düzelir.

Bir cevap bırakın