orgazm olurken zevk almıyorum ve meni fışkırmıyor

Soru

Merhabalar. 18 yaşındayım. Orgazm olurken zevk almıyorum ve boşalırken fışkırmıyor. İstediğim şey tabiki bağırarak boşalmak değil ama bir oh bile diyemiyorum. Boşalırken fışkırmıyor çok nadir de olsa 2-3 cm uzağa gidiyor sadece. Çok sık mastürbasyon yapmam haftada 1 veya 2 nadir de olsa 3 e çıkabiliyor ama art arda boşalmıyorum. Sebebi ne olabilir? Çözümü nedir? Ha bir de bunu söylemeli miyim bilmiyorum ama söyleyeyim eşcinselim ama bir etkisi olduğunu sanmıyorum çünkü feminen değilim. Lütfen bilgisi olan birileri yardımcı olabilir mi.

Cevaplar ( 7 )

 1. 11

  merhaba, birey olarak gerçek cinsel isteği düşük birisi olabilirsiniz. bu durumda hem haz almakta zorlanır hem de güçlü ereksiyon da kayıplar yaşarsınız. yoğun bir ereksiyon olmadığı durumlarda boşalmayı sağlayan meninin kanallarda sıkıştırılarak basınçla itilmesini sağlayan kaslarda fonksiyonunu çok daha güçsüz yaparlar. zaten haz ve doyum hissi erkekte boşalma anında yaşadığı 10sn lik o boşalma refleksleri sırasında ortaya çıkar. penis eğer çok sert değilse boşlamada güçlü olmaz, fışkırmadan daha ziyade sızma ve akma gibi olur. bunun dışında bazı kişilerde bu kaslarda zayıflık yada sperm kanallarında daralma, kısmi tıkanma gibi fiziksel sorunlarda olabilir. tüm bu sorunlar ile ilgili yapılabilecek en doğru hareket bir doktora gitmektir, bu sayede doktor yapacağı muayene ve tetkikler sonucunda sorunun nedenine ve çözümüne ilişkin yardımcı olabilir. yoksa internetten çözüm bulmanız zor gibi görünüyor.

  • 3

   Teşekkürler. İlk fırsatta bir doktora görüneceğim .

 2. 3

  bazen dildo ile mastürbsayon yaparken bendede tam sertleşme olmuyor sizin dediğiniz gibi fışkırmadan boşalıyorum ama zevk konusunda sorun yaşamadım genelde çok zevk alıyorum

  • 3

   Cinsel ilişki içerisinde rolüm aktif yani mastürbasyon yaparken dildo ya da benzeri bir şey kullanmıyorum.

  • 5

   @Tmmhll aklıma glemişken bir arkadaşımda prostat büyümesi olmuştu, prostat idrar ve sprem kanalına baskı yapıyormuş öyele demişti sonra ilaç kullandı sanırım şimdi sorun yok dediği gibi bir doktora baktırın varsa bir şey çıkar

 3. 8

  Bence eğer penisin ile yaşadığınız cinsellikten keyif almıyorsanız muhtemelen kabul etmekte zorlansanız dahi ilişkide ki pasif role sahip kişi olabilirsiniz. Pasif role sahip kişinin illa feminen, kadınsı olması gerekmez. Hem cinsiniz ile birlikte olabilmek için karşı cinsin özelliklerine sahip olmak tamamen büyük bir anlamsızlık ama maskülen olup sonuna kadar da öylede hissedip cinsel ilişkideki pasif role sahip bireyde olabilirsiniz. Bu sizi eksik yada sıradışı yapmaz.

 4. 2

  idrar çıkışı da tazyiksiz ise prostat olma ihtimali olabilir. bir üroloğa görünmek gerek.

Bir cevap bırakın