31 yapmaktan artık zevk almıyorum

Soru

arkadaşlar merhabalar, geçen yıldan beri sürekli olarak her seferinde daha da ileri düzeyde haz alma sorunları yaşıyorum. yaşım 26 ve elle 31 çekerek tatmin oluyorum. 20 li yaşlardayken çok azgındım bazen günde 3-4 kere yaptığım oluyordu. böyle böyle hep cinsel isteğim azaldı, aslında isteğin azalmasındaki sebep zevk alamamam. eskisi gibi zevki 31 yapamıyorum. değişik şeyler denedim fayda etmedi, bazen zorlanıyorum boşlamakta, bazen penisim 31 çekerken yarıda iniyor bir daha kalkmıyor. kimi zaman canım 31 çekmek istiyor ama penisim sertleşmiyor. penisimde sanki zevk kaybı oldu ? neden böyle oluyor bir hastalık olabilir mi ? hangi doktora gitmem lazım ? bu durum gittikçe moralimi bozuyor 31 yapmaktan artık zevk almıyorum. bir süre ara verdim değişim olmadı.

Cevaplar ( 7 )

 1. 5

  öncellikle merhaba birinci bence doktora gitmelik durum yok aynı dediğinde bana oldu masturbasyon ara verdim ama senin ara vermenle benim ara vermem farklı ben daha fazla sağlıklı beslendim sporumu yaptım çünkü bunlar cinsel yönünü güçlendiren etkenler bak bazıları gibi masturbasyon bırak demiyorum sadece ilk bi ara ver sağlık beslenme ve spor rutuniyle biraz dinlen sonra 15 günde 1 yap ama yaparken lütfen kuru olarak yapma yoksa illerde çok büyük sorunlar olur ama bak bide bu masturbasyon diyeti yaparken şunuda farkına var bence gerçekten erkeği fazla masturbasyon hem fiziksel hem ruhsal anlamda kötü etkiliyor

  • 4

   benim yaş 24 oldu ben hep kuru yapıyordum bu yaşıma kadar yani çok aşırı mast yaptım şuanlık bir sorun yok ama bu siteleri okuduğumdan beri herkes kuru yapma diyor yani ne oluyor bu kuru yapınca merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim.

 2. 1

  bazılar bilinçsizliktek farkında olmadan kendini mahvediyor. bazıları ise açık açık bile bile akılsızlık edip kendini mahvediyor. tüm uzmanlar çıkıp yapmayın derken ben yaptım ya bişi olmuyor demeye devam ediyor. her koyun kendi bacağından asılacak, o sebeple boş konuşanları çok ciddiye almayın. işte tamda sorun bu srüekli çokça mast yapmanız sonucu artık peniste his kaybı oluşmuş. tedavisi de mümkün değil kaybettiğiniz hassas dokular geri gelmeyecek. hastalık olsa ilça kullanır tedavi olursunuz iyileşir geçer düzelir ama ölen dokular geri gelmiyor. alttan çıkan yeni dokular daha kalın daha hissiz oluyor. böylece ilişkide ve mastürbasyonda zamanla hissizlik zevk alamama durumu oluyor.

 3. 4

  @ctn. 14 hemen tabiki anlatim bunun bir kaç zararı var ilk olarak penisi kuru olarak alışınca vajina gibi ıslak bi ortama girince alışkın olmadığı erken boşalma ihtimali çok fazla oyuzden diyoruz kayganlıştırıcıyla yapınki penis ıslak ortama alışsın bi neden bu ikinci neden olarak penis başı çok hassas dikkat ederseniz biz kuru yapıncada aşağı yukarıyla gerilme oluyor o ileri gerinin verdiği deriye etkisi küçük küçük çatlaklar oluşturuyor bu çatlaklarda bazı şeylerle sonuçlanıyor ya hissizlik yada erken boşalma şöyle örnek verim size eliniz iş yaparken nemlendirmezseniz nolur artık çatlar nasrlar oluşur size bu saatten itibaren hine tavsiyem penisinizi masturbasyon kayganlaştorıcı kullanın ama bu şampuan yada sabun olmasın çünkü onların aşındırıcı özelliği var otuzden onları kullanmayın ya kayganlaştocı sipariş edin yada masaj yağı fln kullanın ve bir tavsiye dağa deri rahatlasın diye kaliteli bi nemlendirici kullanın penisinize

 4. 3

  zaten koparana kadar yapmışsın daha ne yapacaksın. al işte koptu kopacak işin bitiyor erkeklik elden gidiyor, geride gelmez. ne olacak bu saatten sonra pasif gay mı olacaksın. azıcık akıllı olmak lazım. yapmayın zararlı diyorlarsa vardır bir bildikleri deyip söz dinlemek lazım.

 5. 1

  aynı sorun ben de de var. ürologa gittim ve sen bağımlısın dedi:) porno ve mastürbasyonu kastederek. yani sanırım biraz ara vermek gerekiyor.

 6. 2

  artık evlenmeniz gerekiyor. mastürbasyon bir yere kadar. vücut artık tepki veriyor. kuru kuru mastürbasyon yapıyor isen bilhassa bunu acilen bırak.

Bir cevap bırakın