travesti ile sekse alıştım şimdi kadınlardan zevk alamıyorum

Soru

merhabalar daha önceleri kadınlara ilgi duyuyordum, şimdilerde yaşadığım şeylerden sonra ilgim travestilere kaydı. kısaca anlatmak gerekirse ben vardiyalı çalışıyorum akşam 23 de vardiya çıkışı arabamla eve dönerken geçtiğim yolda hep hayat kadınları ve travestileri görüyordum. yine böyle bir pazar akşamı şiddetli yağmur vardı yol tenha, yolda birisi ısrarla işaret yapıyordu bende insaniyet için durdum. işte şuraya gidecektim yanlış anlamazsan beni alır mısın dedi. travesti olduğunu sesinden anladım, gel tabi ne olacak dedim. yolda biraz lafladık. ben şurada yol ayrımında ineyim dedi, bende çok yağıyor tarif et ben kadının önüne bırakırım sorun değil dedim, tarif etti bıraktım. çok tşk etti. eve geçiyordum arabada tele çalıyor benim değil koltuk arasında telefon. anladım tabi deminki travestinin telefonu cevapladım düşmüş hiç fark etmedim nerde oturuyorsanız konum atın ben taksi ile gelip alayım dedi, bende gerek yok yine sizi bıraktığım yere getiririm dedim döndüm. apartman önünde bekliyordu telefonunun verdim. 1001 minnet tşk etti. yanlış anlamazsan gel çok güzel fitre kahvem var ihram edeyim dedi. bende hadi içeyim dedim. öyle bir sohbet arkadaşlık falan oluştu, ara ara watsaptan konuşmaya devam ettik. bir süre sonra tabi rahat duramadım ilişki yaşadık. zaten ondan sonra oldu ne oldu, ben azdıkça o çağırdıkça sürekli seks yaptık. şimdi bayanla seks yapmaktan hiç zevk almıyorum, heyecanlanmıyorum bile. kendimden korkmaya başladım eğilim kayması yaşıyorum sanırım. hiç hesapta yokken farklı yollara girdim şimdi çıkamıyorum. sizce böyle ilişkiler yaşamam kötü mü, evlenmek istesem mutlu olmaz mıyım ? eski düzeni kazanmak için ne yapmam lazım ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 4

  cidden mi kadınlarla aranız iyiyken siz farklı mecralara mı yöneldiniz. tamam insanlık iyi düşünmüş iyi yapmışsınız da sonrasında hiç doğru hamleler yapmamışsınız. hadi gaza geldiniz bir oldu iki oldu de ki üçüncü oldu. siz bunu devamlı tutku haline getirmişsiniz. düzelirmiyim falan diye bize değil kendinize sorun, tüm bunları unutup yeni bir düzen kurabilecek misiniz siz söyleyin…

 2. 2

  baştan sizin için zevkli ve keyfli ama sonrasında durumun hiçte öyle gitmeyeceğini geç vakitte öğrenmiş durumdasınız. ne yazık kazandığınız bu olumsuz alışkanlık sizin için terk etmezi zor bir hal almış. şimdi bu alışkanlığı bırakıp eskisi gibi olmaıyorsunuz, çünkü artık kendinizi farklı şeylere alıştırdığınız için zevk almıyorsunuz. alamyınca da yine terk edemediğiniz alışkanlığa geri dönüyorsunuz. belki psikolojik destek almayı düşünebilirsiniz.

 3. 5

  mesele alışkanlık ile ilgili. bir yöne çok eğilirsen o yöne saplanır bir daha çıkman çok zor olur. bu konuya benzer yine birisi soru sormuştu onada benzer bir cevap yazdım. gerçi aynı şeyleri tekrar etmeye gerek yok sitede “pasifliği denemiş birisi ereksiyon yaşamada sorun yaşar mı” diye aratırsan bulursun. yani benzer sorunlarıda senin yaşaman muhtemel.

 4. 2

  erkeklik gitmiş, civata yalama olmuş bu saaten sonra diş tutmaz. boşa zorlama kendini ne iyisi trolarla vuruşmaya devam. karılar daha da zevk vermez.

 5. 3

  keşke hiç girmeseydin buişe.. psikolojin bozulmuş.. ilerisi senin için kötü duruyor.. hemen şu anda bu işten vazgeçmen lazım.. yoksa ilerde başka şeylerde yapmak isteyeceksin.. sonun onun gibi olabilir.. eğilime başlamışsın yani.. dikkat etmende fayda var.. iş işten geçmeden dön..

 6. 3

  bence kadınlarla yeniden olmaktansa bir süre ne travestilerle ne de kadınlarla bir temasa geçme. kendine odaklan kendinle kal. hemen olmasa da bir şeyler eski hayatındaki gibi düzelme aşamasına girebilir.

 7. 2

  bence bu yoldan vazgeç. çünkü bir süre sonra alışkanlık olur.. kurtulamazsin.

 8. 2

  madem çok pismansin. bir daha yapma. bu olayida yasamamiş say.. herşeye sıfırdan başla derim…

Bir cevap bırakın