arkadaşımla aramızda cinsel çekim var ilişki yaşamalımıyız

Soru

sadece arkadaşız sevgili falan değil. lakin aramızda garip bir cinsel çekim var, bazen ben bazen o bir birimize erotik şakalar yapıyoruz, bazen de seks ile ilgili konulardan konuşuyoruz. sonra bir birimize tercih ettiğimiz şeyleri söylüyoruz. bilmiyorum ama ben çok etkileniyorum bundan eve gelince çamaşırım ıslanmış oluyor onu hayal edip mast yapıyorum. tahminim sanki oda beni düşünüyor. tabi emin değilim bir teklifte gelmiyor belki konu ilerler aramızda değişik şeyler olur diye bekliyorum bazen ancak olmuyor. ben teklif edeyim diyorum utanıyorum bir kız böyle bir teklif yaparsa hiç hoş olmaz diye düşünüyorum. ilk adım ondan gelsin diye bekliyorum. sonra çok salaksın kızım adamın başka sevgilisi var çok beklerin daha teklif etsin diye boşuna hayal kurma diyorum. bir yandan deki teklif etti ben ne yapacağım hemen kabul mü edeceğim onu da bilmiyorum. arkadaşla seks yapmak ne kadar doğru hem onun sevgilisi varken ?

Cevaplar ( 5 )

 1. 2

  Arkadaşım adim adimlar atmalısın bence benim de ayni şekilde yaşadığım arkadaşim var ve ikimiz beraber sarmaş dolaşken daha mutluyuz

 2. 2

  insan arkadaşı ile ilişki yaşamaz, hele ki başkası ile sevgili ise, bu tamamen bir başkasının ilişkisini yıkmaktır. varsa ona karşı gelecek düşünceleriniz, kartlarınzı açık oynar elinizi gösterirsiniz. samimi olarak onunla konuşur ortak paydada buluşabiliyormusunuz bakar değerlendirirsiniz.

 3. 7

  Çok ilginç ya konuşmaya utanmayıp teklif etmeye utanman aşın artık bunları

 4. 1

  seni anlıyorum bazı konular gerçekten söylemesi zor, hatta insan bazı şeyleri sürekli seks yaptığı partnerine bile utanıp söyleyemiyor. lakin gel gör birinin ilişkisi varsa araya girmek yıkan taraf olmak hiç iyi değil. çok istiyorsan sabırla bekle eğer ilişkisi ciddi değilse o zaman teklif edersin ama ciddi bir ilişki sürdüruyorsa bu arzularını içine göm ve unut.

 5. 4

  sizinki tam fakbadi olmuş. direkt fakbadilik teklif etseydiniz

Bir cevap bırakın