eşimle cinsel ilişkiye giremiyorum sorunlarım var

Soru

Merhaba ben aylardır cinsel sorunlar yaşıyorum yardımınıza ihtiyacım var eşimle ilişkiye girmekten çok büyük sorunlar yaşıyorum tedavi gördüm ama hiç bir faydasını görmedim eşimde ilişkiye girmek istiyor ama ben rahatsız olduğum için eşim geri adım atmak zorunda kalıyor lütfen yardım edin ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 3

    dostum doktora gidip tedavi olup sonuç alamadıysan muhtemelen buradan hiç bir sonuç alamazsın. en kötü yine sana diyecekleri, hap kullan doktora git falan olacak. erken boşalma için mastürbatör alıp kendini alıştır geliştir diyeceğim ama 20 yaşında genç değil 45 yaşında adamsın. penis iniyorsa ereksiyon hapı kullan, olmadı kanın geri gitmsini önleyen esnek silikon penis halkası kullan, sertleşmiyorsa penis pompası ile vakum yap, sertleşince penis halkası tak, gerekirse yanına birde ereksiyon hapı kullan diyeceğim. penise yapılan ereksiyonda tutan bazı iğneler var çok bilgim yok ama onları bir araştır. hiç çare kalmazsa mutluluk çubuğu gibi birşeyler taktırıyorlar onları incele. cinsel konularda uzman terapistler var onlara danış. belki cinsel ilişki sırasında uygulamada hatlar yapıyorsunuz bunlarad olumsuz etkiliyordur. performans endişesi stres gibi faktörler ilişkide gerilmene sebep oluyor o nedenle odaklanamıyorsundur belki bunu için psikolog desteği olabilir. aklıma gelen bunlar umarım çözülür.

  2. 3

    çok fazla faktör çok fazla ihtimal var, burdan yardım olmanız zor @serdar96 çokta iyi bir cevap yazmış tam oalrak sorun ne bulmak ve kaynağında çözerek tedavi olman gerekiyor. olmuyor yardım edin demekle bu kadar az bilgi ile kimse birşey öneremez. tam olarak sorununuz nedir ? olmayan nedir çok daha detaylı anlatırsanız belki bu konuda tavsiye verebilirler.

  3. 4

    evet kurt like ın dediği gibi kesin olarak sebep nedir onu söylemediniz. ayrıca ilk yorumcu serdarın dedikleri de doğru. yine de siz başka bir doktora danışın. biri olmazsa biri olur.

Bir cevap bırakın