hiç cinsel bilgimiz yok acemice ilişki yaşadık hamilelik ihtimali varmı

Soru

Biz bir hafta once sevgilimle iliskiye girdik kalca kismina surtunerek 10 dakika sonra bosaldim beline dogru fakat one hicbir sekilde temas etmedim daha sonra peceteyle spermi sildim sildikten sonra sevgilim baska peceteyle ayni yeri sildi o peceteyle birde vajinasinin icine girmeden disini sildi ardindan banyo yaptik ve ciktik daha sonrasinda eline bosaldim yine banyo yaptik ve en son o tatmin olmak istedi penisimin ucunu peceteyle kapatarak asagi kismina surtundu zaten her hangi sperm falanda kalmamisti sertlesmedi bile ama o epey ıslandı acaba hamilelik durumu vqrmidir bu anlattiklarimdan

Cevaplar ( 6 )

 1. 5

  dostum gönül koyma darılma ama gerçekten cinsellikle ilgili hiç gram bilginiz yok, acemice şeyler yapıyorsunuz. belki bu sefer gebe kalmazsa bile bi dahaki sefere bilmeden aptalca yapacağınız bir şeyden kesin gebe kalacak, ikinizinde çok fena huzuru kaçacak. yine hata yapıp kimseye haber vermeden kendiniz halletmeye çocuğu aldırmaya çalışacaksınız, komplikasyonlar olacak belki masada kalacak belki sakat kalacak belki bi daha hiç çocuğu olmayacak hiç olmadı hastane virüsü kapacak enfeksiyon olacak yarası kapanmayacak daha bir sürü bela. inan 3-5 dakikalı zevk için hayatınız kayacak. samimiyseniz olmadık işler yapmayın, gidin evlenin karı koca olup istediğinizi yapa yapa deneyerek öğrenin. sonrasında bir gebelik olursa üzülmezsiniz aksine mutlu olursunuz. benim gördüğüm hep evlilik dışı ilişkilerden pis şeyler ortaya çıkıyor.

 2. 3

  herkes seks yaptığını sanıyor ama hiç birşey bilmiyorlar. ne korunmayı ne partnerini memnun etmeyi bilmiyorlar. sonra kız hamile kalıyor erkek kaçıyor, kız ailesine söyleyemiyor erkek beni zorla yaptı diyor olay karakolda bitiyor. sonra tacizden tecavüzdan yargılan, ayların günlerin parmaklıklar arasında geçsin. senaryo değil gerçek akılsız kız arkadaşımla akılsız sevgilisi anlattığım şeyleri yaşadılar. başınıza gelirse hiç şaşırmayın. dedikleri gibi bu gün kalmazsa yarın, yarın olmazsa öbür gün illa bir ara hamile kalır başınız belaya girer.

 3. 3

  bu nasıl bir korunma yöntemi, çorap kullananı duydumda peçete ile korunanı ilk defa duyuyorum. umarım gebe kalmaz. sizin iş pek hayra alamet değil yani.

 4. 3

  bence gebe kalmaz ama siz yinede bir daha böyle saçma şeyler yapıp kendinizi riske atmayın, sakası geri dönüşü olmuyor sonra.

 5. 4

  merhaba bende benzer bir soru sormak istiyorum, dün gece kız arkadaşımla birbirimize karşılıklı mastürbasyon yaptık ve ben boşaldıktan sonra elimde kalan spermleri peçeteyle sildim 2-3 dakika sonra kız arkadaşımın cinsel organına dokundum. elimi silmiş olmama rağmen hamilelik riski var mıdır ? (kız bakire ayrıca)

  • 1

   çok basit düşünüyoruz, elimizi sildik geçti gitti bitti, nede olsa biz spermleri görmüyoruz. iyide parmak arlarında yine tırnak kenar ve aralarında spermler kalıyor. üstüne sizde vajinaya dokununca burdaki kalan spemlerin hepsini vajinaya bulaştırıyorsunuz. sonra nasıl oldu bu gebelik anlamadık diyorsunuz, başlıyorsunuz yana yakıla çare aramaya. biraz mantıklı deay düşünseniz fark edeceksiniz hatanızı. bari evli olsanız, olan oldu derdiniz. ya gebe kalırsa şimdi ne olacak ? hadi gel çık işin içinden. düşüncesizce bir anlık azgılıkla, birde cinsel bilginiz yok, hadi bakalım yaptınız çocuğu. aldırcaz mı, doğarcaz mı, ailemize söylicez mi ? hata üstüne hata bir hata daha yapar gizlice doğurup parka bırakıp kaçalım mı da dersiniz ?

Bir cevap bırakın