arabada sahilde seks anıları canlandırmak

Soru

dostlar merhaba, sevgilimle ikinci yılımızı kutlayacağız. en çok olmasını istediğin fantazin ne diye sormuştum. biri yıl başında arabada sahilde alkol alıp denize karşı kırmızı seksi kıyafetler giyip çılgınca seks yapmak, diğeri de denizin ortasında bir yatta mikro ip bikini ile güneşlenirken seks yapmak demişti. bende ilk fantezisini gerçekleştirmeye karar verdim. seksi bir kıyafet aldım ve arkadaştan vitoyu ayarladım. yalnız gece kimsenin olmadığı manzarası güzel bir sahil bulmak lazım. tek korkum yakalanmak, eğer kolluk yakalarsa ne olabilir ? birde bişi olursa arabaya el koyarlar mı ?

Cevaplar ( 2 )

  1. delimisiniz bu soğukta sahilde seks mi olur. hem alkol var diyorsunuz, hem arabada seks, yakalanırsanız sizin için hiç iyi olmaz. çok meraklıysanız seks yapamya tutun bir otel odası, süsleyin falan orada sıcacık konforlu cinselliğinizi yaşayın. sonra duşunuzu alın sarılıp uyuyun. insanlar bir çok şeyin hayalini fantazisini kurarlar, ama hepsini gerçekleştirmen gerekmez.

  2. @love-burcu ya ilaveten arabada döşekteki gibi rahatlık olmaz. illa pürüz çıkar. öbür taraftan sürekli biri tarafından enselenme hissi de zevki engelleyebilir. ayrıca çoluk çocuk görebilir. bence evde fantezi kıyafetler alın ona daha ateşli olur. yine de size kalmış…

Bir cevap bırakın