motor yağı ile anal seks yaptık zararı olurmu

Soru

herkese selam, sevgilim hafta sonu betondan binalardan sıkıldım seninle piknik yapalım dedi kabul ettim arabayla kimsenin olmadığı ormanlık bir yere gittik. hazırladığımız şeyleri yedik ağaç altında sarılıp sohbet ettik sonra cinsel konular açıldı çok fena azdık dayanamadık hadi arabaya gidelim dedi. arabada sürtünüyorduk arkadan girmeye çalıştı olmadı çok acıdı o anki heyecanla kapının yan cebinde yarım litrelik yağ varmış. ne yapıyorsun dedim kapağını açıp parmağını içine daldırdı saçmalama istemiyorum dedim zorla olmaz birşey dedi popoma sürdü parmağını kaygan olmuştu. sonra işte zaten o heyecanla çok istekliydik anal yaptık içime boşaldı. bitince peçeteyle iyice sildik eve gidince de güzelce yıkadım. sanki hala popom yağlıymış gibi kaygan kaygan hissediyorum birşey olurmu diye korktum. tamam biliyorum saçma şey yaptık çok utanıyorum zaten bide dalga geçmeyin, bir zararı olur mu ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 3

  bu bildiğimiz arabanın motoruna dökülen yağmı, yüz yıl düşünsem aklıma gelmez ne kadar fantastiksiniz. bildiğim içinde bayağı bir kimyasal var, cilt üzerinde zararlı kanserojen. gerçi bir kere kullanmakla birşey olmaz ama bi daha aynı hatayı tekrar etmemek lazım. iyice yıkadığınız iyi olmuş belki kayaganlık hissetmeniz psikolojik olabilir, geçer yani.

 2. 2

  çok sağlıksız çok. bir kere yapmışsın birşey olmaz belki. birşey olmadı diye tekrar etmeyin sevgilinede söyle parasına kıysın kaydırıcı krem alsın. kaygan hissetmen belki içine boşalmış olmasından kaynaklanıyordur, spermlerin kayganlığıdır iyice anal temizlik yapın.

 3. 5

  ciltte kuruma ve çatlamalara sebep olur sonuçta kimyasal bir yağ, belki alerjik reaksiyonlarda ortaya çıkabilir. dedikleri gibi bir kereden hadi birşey olmaz ama böyle gaza gelip bulduğunuz şeyi kullanmayın. ek olarak arabada ormanda seks falan yapmayın yakalanırsanız keyfiniz çok kaçar rezil olursunuz.

 4. 3

  motor deyince aklıma muhabbet geldi, karadenizli izmirde yaşayan bir arkadaş fazlaca cinselliği abarttıkları sevgilisini yanına almış konaktan vapura binmişler karşıyakaya gideceklermiş. arkadaşın telefonu çalmış diğer arkadaşı soruyormuş nerdesiniz ? bizimkisi cevaplamış motorla karşıya geçiyoruz orda buluşalım. telefonu kapatmış sevgilisinde bir tribler bir tavırlar ne olur ya sana demiş ? hala bir gider bir tavır demiş sen bana değer vermiyorsun, benim için motor diyorsun 🙂 arkadaş gülsemi ağlasamı bilememiş. sizde motorun yağını koymayı ihmal etmeyin pistonlar yataklar sarmasın motor yanmasın 🙂 işi sağlama alın 🙂

 5. 1

  çılgınsınız gerçekten, genelde erkekler tükürük falan kullanmaya alışıklar ama motor yağı cidden ekstrem bir tercih olmuş. oldu oldu bari yaptığınıza kullandığınıza değdimi cinsellikten memnun kaldınız zevk aldınızmı 🙂

 6. 10

  Motora iyi bakmak gerek yağını suyunu eksik etmemek gerek bakımlarını zamanında yapmak lazım

 7. 2

  Piknik yapalim ayagina sonu piknik olmadigina gore sevgliniz isi ayarlamis sizi de o oyuna iyi getirmiş başarılıda olmus Acaba 15 40 mi 10 numara miydi

 8. 4

  cok tehlikeli anüs bölgesi birçok kılcal damara ve sinir ucuna sahip olduğu için anüs bölgesine sürülen her şey çok kolay kan dolaşımına karışır.

Bir cevap bırakın