kocam isteksiz davranıyor neden acaba

Soru

merhaba arkadaşlar ben 10 yıllık evli bir bayanım. eşimle daha evlendiğimiz dönemden beri sorunlar yaşıyoruz. cinsellik konusunda isteksiz davranıyor. ben söylersem zorlarsam yapıyor. bir nevi görevini yapıyor işini bitirip dönüp uyuyor. bende aksine çok istekliğim libidom fazla olduğu için sürekli seks, sürekli ilgi görmek istiyorum. akşam kocam gelince etrafında dört dönüyorum, sürtünüyorum, erotik sözler söylüyorum, erotik giyiniyorum. bildiğiniz onu azdırmak canını seks istetmek için affedersiniz o***pu gibi adamı etkilemeye çalışıyorum. daha akşam yaptık her gece her gece olur mu azıcık bir birimizi özleyelim diyor, tamam haklı ama benim canım çok istiyor. koskoca 37 yaşında kadınım ergenler gibi yatakta kendi kendime elle tatmin oluyorum. kocamın bu kadar isteksiz olmasını anlayamıyorum. bayan arkadaşımla konuşuyoruz, kocasına çükü kopasıca hiç beni rahat bırakmıyor diye sitem ediyor. el alemin kocası günde 2 kere geliyor, bizim adamda iş yok. ne yapmak lazım, ne kullanmak lazım, niye bu adam böyle davranıyor ?

Cevaplar ( 8 )

 1. 8

  kadın sokakta hanımefendi, mutfakta aşçı, yatakta o…u olacak demişler. siz de bunu fazlasıyla yapıyorsunuz. süsleniyorsanız, alımlı bir kadınsanız daha ne yapacaksınız. amiyane tabirle onun 🐦 ‘u ötmüyor olabilir.

 2. 3

  sevgili arkadasim esin belkide monotonluktan seksten uzaklasmis veya sogumus sıkılmıs olabilir yatak odaniza birazcik heycan lazim renk katmak lazim mesela oyuncaklar kullanabilirsiniz oyuncaklarla oyunlar oynayabilirsiniz rollere girebilirsiniz bu yataginiza renk katacaktir diger aklima gelen sey ise ikinci bir kadinin varligidir ikinci kadinin varliginda esiniz sizden uzaklasir ve sizinle sevismek istemez size ancak bu sekilde yardimci olabilirim sevgilerle kalin hoşcakalin

 3. 6

  valla ben de keşke ben de her gün yapsak isterim yani.. ama işte ben de de haftalık bile olmuyor ayda bir anca.. bunaldım resme.. kaçışımız yok bu durumdan.. ben alıştım artık.. kendim tatmin olmaya.. sen de alışacaksın gib duruyor.. çare bulamadımben..

 4. 2

  adamın karakteri bu, kimi adam vardır hanımı rahat bırakmaz horoz gibi sürekli peşindedir. kimi adam vardır evde boş boş takılır hanımla pek ilgilenmez. kimi adam vardır balığa gider, halı sahaya gider, arkadaşları ile sürekli aktivite yapar hanıma zaman ayırmaz. işte sizin eşinizde bunu biliçli sizi inat olsun diye falan yapmıyor. adamın normal doğal hali bu. haliyle siz ne kadar zorlarsanız zorlayın değişmez. yine size bir şekilde cevap veriyormuş ya, birde hiç ilgilenmeseydi daha beterdi.

 5. 2

  kimisi arar bulamaz. elinde olan kıymet bilmez bu hayat döngüsü böyle gelmiş böyle gider. ne huylu huyundan vazgeçer. hepsi etki tepki tam tersi bende ne olacak bu halimiz :/

 6. 2

  eşinin sizi beğenmediği hiç aklınıza geliyormu ? yada ufak tefek tartışmalar sonucu birikim yapıp size karşı libidosunun düştüğü gerçeği de olabilir. bir erkek olarak tamam sex cinsellik haz verir ama bazı kötü yaşanmışlıkları kafaya takıyorsa eşiniz size karşı isteği de biter bence.

 7. 4

  eskiden istediğiniz gibiydi, şimdi değil ise prostat vb. sağlık sorunu olabilir. yaşı gereği olabilir. ekonomik sıkıntı ve stresten de olabilir. kendi istemedikçe senin yapabileceğin çok bir şey olmayabilir diye düşünüyorum. bizde de durum tam tersi. kimisi öyle, kimisi böyle… yapacak çok bir şey olmuyor çoğu zaman, kabullenmekten, sabretmekten başka.

 8. 3

  valla abla bende 21 yaşındayım senin gibi libidosu yüksek bulsam dul felan 7/24 pompa garip kimi istiyor bulamıyor kimi bulup bunuyor.

Bir cevap bırakın