erkek arkadaşım arabada bacaklarımı okşuyor seks yapmak istiyor

Soru

baş başa kalamadığımız için sevgilimle sık görüşemiyoruz. şimdi yeni bir işe başladı arabasıyla hotellere havlu dağıtımı yapıyor. sende gel işin yoksa birlikte hem gezer hem sohbet ederiz diyor. bende bazen onunla gidiyorum tabi arabada rahat durmuyor bacaklarımı okşuyor vajinam elliyor hadi boş bir yere çekip sevişelim diye tutturuyor. bende olmaz arabada seks yapmam diyorum çok kızıyor, bari azıcık oral yap çok ihtiyacım var diye ısrar ediyor. sizce ne yapmalıyım istediğini kabul edeyim mi, arabada yapınca bir şey olur mu ?

Cevaplar ( 9 )

 1. 4

  adam azmış kudurmuş, yer bulamayınca kafayı arabada seks yapmayla bozmuş. demekki bu aralar yatıp kalkıp hayali seninle arabada seks yapmaktan ibaret. yapmak yada yapmamak sana kalmış bu bizim bileceğimiz şey değil. ben genelde aynı tavsiyeyi veriyorum, evlenmeden seks yapamyın. çünkü her yaşak ilişkide işler sonunda sarpa sarıyor çiftlerin tadı tuzu kaçıyor, bu ilişkiler ayrılıkla sonuçlanıyor. gerisi hepten pişmanlık.

 2. 3

  Ayy bilemiyorum senin kararın arabada seks güzel olabilir belki ama hoşlanmıyorsan yapma ben olsam yapardım

 3. 4

  adamın canı çok fena seks istiyor belli. lakin bu size uyarmı o kendi bileceğiniz iş. arabada yakalanırsanız da kamuya açık alanda hayasızca hareketlerden 3 ay yatabilir yada para cezası alabilirsiniz. de anlamadığım nasıl ezik bir adammış hem seks istiyor hemde sevgilisini götürecek bir yeri yok, ben sizin yerinizdeki kız olsam bu teklifi bana yapılmış hakaret sayarım, ne sanıyorsun sen beni otoban kenarındaki o muyum derim ve o adamada yol veririm gider. parasına kıyıp bi otel motel tutar insan hiç yeri yoksa. bir bayan için aşağılayıcı bir teklif.

 4. 6

  Ne bilelim birşey olurmu sen verirsen olacak vermezsen olmayacak işte ne duymak istedin ki acaba

 5. 8

  böyle sapık kadına değer vermeyen adamlarla ilişki yaşayıp sonra burlara gelipi ağlamak hoşunuza gidiyorsa devem edin isediğiniz yapın. hoşlanmıyorsanız size değer verecek birilerine bakın. kısa ve net.

 6. 4

  Farklı mekanlar farklı heyecanlar sevgilin seni istemiiş bence sende inat etme…

 7. 4

  ona vermeden bile birşeyler yap rahatlat yoksa rahatlatacak birini bulursa seni unutabilir

 8. 3

  sen arabada yapacağı şeyleri tahmin etmeden binmediğini düşünüyorum. burada kendine rahatlatacak, ikna edecek bir fikir arıyorsun gibi geldi. o istiyor, kim bilir kaç tane var senin gibi. nikah akdi yapmadan böyle işlere girersen sonunda sana zarar dokunabilir. emin ol hem cinslerim istedi yaptım der geçer. sen aynısını diyemeyebilirsin sonra.

 9. 2

  herefin derdi oral seksle bile olsa seni kullanıp sonra da bir köşeye atmak. bu tip münasebetlerin sonu hep öyle olmuştur. sonunda paçavra gibi bir kenara atılmak istiyorsan hadi devam et.

Bir cevap bırakın