anala boşaldıktan sonra mide bulantısı

Soru

mrb, normalde ilişkide sürekli prezervatif ve kaydırıcı krem kullanıyoruz. geçen hafta sonu yine seks yaptık, boşlama olunca içimde sıcaklık ve kayganlık hissettim birşey oldu dedim, penisi çıkarttı baktık prezervatif delinmiş penis başı dışarıda analdan içime boşalmış. biraz korktuk, wc gittim ıkındım temizledim vajina çevresinde temizledim. birşey olmaz falana dedi ama ben biraz endişeliydim. akşamına şiddetli karın ağrısı ve ishal oldu geçmedi acile gittim serum ve ilaç verdiler, yediğin birşey dokunmuş dediler. tabi ben utancımdan ne olduğunu söyleyemedim, dünden yemek vardı belki o olabilir falan diye geçiştirdim. sonra sabahına 2-4 gün boyunca sürekli midem bulandı ara ara kısa ishal oldu şimdi geçmiş gibi, iyi hissediyorum. acaba neden oldu, seks yaptıktan içime boşladıoktna sonra olma ihtimali var mı ? yoksa sadece tesadüf mü ? artık cinsellik yaşamaya korkuyorum. sizce nedeni nedir ?

Cevaplar ( 3 )

  1. 2

    ilk aklıma gelen ihtimal sperm alerjisi, bazı kişilerde tam olarak alerji olmasada hassasiyet olabiliyor. dediğiniz şekilde reaksiyonlar görünebiliyor, eğer öyle bir durum varsa gelecekte işiniz epey zor. bunu test ile anlayabiliyorlar. utanmayı çekinmeyi bırakıp doktora gidin sperm alerjisinden şüpheleniyorum deyin test yaptırın. diğer bir alternatif ise partnerinizle yine aynı şeyleri yapın içinize boşalsın, eğer aynı şekilde olursanız bilin ki kesin sperm alerjisi.

  2. 2

    büyük ihtimal gıda zehirlenmesi yaşamışsınız. geçmiş olsun. dolapta 1 günden fazla kalmış tavuk, pilav gibi ürünler yapabiliyor. tesadüfen o güne denk gelmiş olabilir.

  3. 3

    sperm özünde gayet sağlıklı bir şeydir bundan ötürü olduğunu düşünmüyorum

Bir cevap bırakın