kadın üstte rahat ve öpüşmeye uygun seks pozisyonları hangileri

Soru

kadın üstte pozisyon şekilleri hangileridir. uzanır vaziyette ki kadın cinsel birleşmeyi nasıl sağlar. bu şekil kadın için konforlu mudur ? uzun ya da kısa boylu olmasına mı bağlı, gövdeleri birbirine tam denk gelmesi ? dolayısıyla konforlu öpüşme aynı zaman gerçekleşmiş olması da önemli. uygun pozisyon önerisi alabilir miyim ?

Cevaplar ( 7 )

 1. 2

  en meşhur olan misyoner pozisyonu var. face-off pozisyonu da olabilir mesela…

 2. 5

  en çok bilineni kovboy kız ( cowgirl ) ve ters kovboy kız ( reverse cowgirl ) pozisyonu. onun dışında balerin pozisyonu gibi bir pozisyonla bacaklarınızı eşinizin gövdesine ayaktayken sarabilirsiniz. yine w pozisyonu adlı pozisyonu da bir deneyin. elbette 69 pozisyonu da kadının üstte olduğu en seksi pozisyon bence.

  • 4

   kadının penis ittirmeli duruş ya da oturuş şekilleri hangileri. erkeğin yatakta uzanması ile yerde uzanması arasında fark var mı. yatağın dışında kovboy kız pozisyonu yorsun.

  • 6

   buraya teferruatlı açıklayamıyorum hanımefendi. sadece adlarını yazıyorum 🙂 1. yüz yüze pozisyonu 2. kovboy kız pozisyonu 3. kovboy kızın yardımcısı pozisyonu 4. ters kovboy kız pozisyonu 5. champagne room pozisyonu 6. om pozisyonu 7. tembel adam pozisyonu 8. pronebone pozisyonu 9. ata binme pozisyon 10. altın açı pozisyonu 11. ahtapot pozisyonu 12. çivileme pozisyonu 13. bacak omza pozisyonu

 3. 5

  soruyu okuyunca sanki uzun zaman sonra yeni ufuklar keşfetmeye çalışan, bilgi arayışında bir karakter görüyorum. ancak bir çok kişi gibi sizde konunun teknik varsayımsal boyutu üzerinde değerlendirme yapıyorsunuz. buda yanılmanızı mümkün hale getiriyor. cinsellik tek boyutlu varsayımsal değil, aksine çok faktörlü yüksek derinlikli deneyimsel bir olgudur. sıkça sorulur, en iyi pozisyon hangisi, en zevki pozisyon hangisi, kadın ne yaparsa erkek çok zevk alır yada erkek ne yaparsa kadına çok zevk verebilir. bu soruların kesin bir cevabı yok. çiftlerin kendi aralarındaki teması sonucu ancak cevap bulunabilir. eğer iki çift acemi ise muhtemel olarak cinselliği sok-çıkar dediğimiz eylemin paralelinde yaşarlar. deneyim otomatik yaşandıkça kazanılmaz, yeni teknikler deneyerek aralarındaki farkı analiz ederek ideal olanını bulma çabası ile ortaya çıkar. yani 20 yıldır seks yapan kişilere çok deneyimli, çok iyi seks yapıyordur denemez. ayrıca tam tersi şekilde ne kadar deneyim kasarsa kassın birkaç yılda deneyim kazanılmaz, çünkü vücut yavaş ve geç öğrenir. her olgun erkek yada kadın başarılı sayılamaz, yıllar geçer gider ama bir gram üstüne koymayınca hala ergenlik dönemindeki kadar acemi ve başarısız kalır. kamasutra ismi verilen belirli pozisyon gurupları vardır, bunlar cinselliği deneyimlemiş kişilerin hissiyatları karşısında oluşturulmuş şeylerdir. ancak tüm bunları yapıyor yada biliyor olmak yetmez, çünkü çiftlerden biri bir pozisyondan zevk alıyorken diğeri nefret ediyor olabilir. bu noktada empati dediğimiz olgu devreye gidiyor, gelişmiş bir ruha sahip olup karşıdakinin ne düşünebildiğini ne hissedebildiğini anlayabilen bireyler başarılı olurlar. teknik olarak dinleyeceğin öğütler, izleyeceğin videolar, sitelerde okuyacağın maddeler ve yazılar masaldan ibarettir. bak şu siteye, bak şu videoya bak şuna bak buna tüm bunlar kafanı yormakla kalmaz üstüne karıştırabilir. deneyimli bir partnerin yatakta sana verecekleri ile ufkun açılabilir, bu sayede deneyimleyerek aradığın cevapları kendi kendine bulabilirsin. o zaman anlarsın ki okudukların, izlediklerin, sana anlatılanlarla yaşadıklarının hiç bir alakası yok. böyle bir imkanın yoksa uzun vade de eşinle yada sevgilinle deneye deneye cevaplar çıkarmaya çalışabilirsin.

 4. 4

  nasıl yaparsanız öyle olur, erkekler genelde kadın altta olsun isterler, kilo varsa zaten üstte pozisyonlarda çok verimli olmuyor. üstte dediğin kuş gibi kızlar var onlar daha uygun. hem kadın üstte olunca erkek rahat edemiyor ben bunu gördüm. yat alta kendini adama bırak, uyum göster en güzel zevki yaşarsın.

 5. 4

  en rahat sevişme şekli altta olmaktır kapat gözlerini bırak kendini erkeğine istediği gibi sevsin öpsün yalasın canın istediğinde aç bacaklarını sen orgazmına yoğunlaş

Bir cevap bırakın